fbpx
Slow news

Бенксі створив графіті у вагоні лондонського метро

Роботу вже знищили
Данилюк Даяна, 16.07.2020

Британський стритарт-художник Бенксі перевдягнувся у прибиральника і створив нове графіті у вагоні лондонського метро.

Відео з процесом роботи він виклав у свій інстаграм. На ньому можна помітити, що людина в робочому одязі заходить у вагон метро, але замість прибирання починає малювати.

Художник намалював кілька щурів, один з яких чхає, а другий використовує медичну маску як парашут. У такий спосіб Бенксі хотів закликати пасажирів носити захисні маски.

Відео закінчується зміненим уривком з пісні Tubthumping британської рок-групи Chumbawamba, текст якого митець залишив на дверях вагона метро й на стіні. Оригінальну фразу “I get knocked down, but I get up again” він змінив на “I get lockdown, but I get up again”.

Нову роботу Бенксі назвав “If you don’t mask – you don’t get”, інтерпретувавши фразу “If you do not ask you do not get”. Її можна перекласти як “Якщо не носиш маску, результату не буде”, тобто епідемія не завершиться.

Через заборону графіті в метро роботу художника стерли. Проте адміністрація метрополітену сказала, що Бенксі міг би зробити нову версію малюнка в дозволеному місці.  

Раніше ми писали про роботу Бенксі, яку він створив у своїй ванній під час карантину. У ній митець також зобразив щурів, які влаштували погром у кімнаті. 

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень