fbpx
Slow news

Banda agency відкриє офіс у Каліфорнії

У роботі вже чотири проєкти на американському ринку
Альтман Дарина, 14.08.2020

Креативна агенція banda відкриє офіс у Каліфорнії.

Американський офіс очолить Ярослав Сердюк, співзасновник та стратегічний директор агентства. Ярослав уже повністю переїхав до Каліфорнії, де відповідатиме за запуск і розвиток офісу.

За 8 років існування серед клієнтів banda були такі бренди, як monobank, Comfy, ПриватБанк, Budweiser, Borjomi, Eurovision, Uber, KAN, Goodwine, Prom.ua, MacPaw.

Агенція попрацювала на ринках 30 країн, зокрема Австрії, Іспанії, США та Швеції.

У banda вже є 4 проєкти на американському ринку: розроблення айдентики для промокампанії голлівудського фільму, створення брендів для двох інвестиційних фондів. А також агентство готує запуск нового бренду канабісу.

Ярослав Сердюк, співзасновник та стратегічний директор banda

“Ми бачимо banda незалежним глобальним агентством з хед-офісом у Києві й філіалами в найбільш знакових містах планети. І вирішили відкрити офіс в Каліфорнії. Лос-Анджелес і Сан-Франциско: тут зараз відбувається все найцікавіше, — коментує Ярослав Сердюк. — Мене завжди вабила Америка. Це батьківщина реклами, саме тут придумали маркетинг. І переїхавши до США, я одразу помітив, як тут з усього роблять бренд, і як круто вони вміють продавати. Неважливо, де ви знаходитесь — у продуктовому магазині, на автомийці чи в стоматолога — ви відчуваєте, як працюють бренди. У кожного є своя місія, цінності, візуальна айдентика, навіть у магазину-ліліпута. Я впевнений, що нам є багато чого повчитися в американців в плані маркетингу. Ми думаємо, що ці знання допоможуть нам і на українському ринку.”

Діджиталізація в усіх сферах комунікацій та пандемія змінили фокус у рекламі на смартфон і соцмережі. 

“Смартфон головний канал контакту брендів з людьми. І ми бачимо свою роль у тому, щоб допомогти всім нашим клієнтам потрапити в телефон їхніх покупців і зайняти там місце. Ваша реклама зараз змагається не з рекламою ваших конкурентів, а з відео в TikTok, Instagram, Youtube, — коментує Павло Вржещ. — У 5 мільярдів людей є смартфон. За період карантину час, проведений у телефонах, зріс на 80%. Це не просто черговий пристрій, а магічний інструмент, навколо якого трансформуються галузі. Бізнес почав перебудовуватися на версію mobile first ще до епідемії.  Разом з клієнтами ми фокусуємося на тому, як захопити смартфон нашого ключового покупця. Ми мислимо смартфоном.”

Павло вржещ,
Співзасновник і креативний директор banda

Читайте також у рубриці Slow news
У центрі Києва встановили інсталяцію з металевих дронів
Її місія – зібрати кошти на потреби українських військових
У TikTok може з’явитися функція завантаження 60-хвилинних роликів
Це дасть можливість користувачам експериментувати з контентом
Компанія Оrео випустила лімітовану серію печива
Його створили за мотивами «Зоряних війн»
Для українців створили освітню платформу BecomingX
Вона допоможе розвивати навички, необхідні для працевлаштування й підприємництва
Виробник дитячого соку відкрив креативний збір на ЗСУ
У колаборації з благодійним проєктом «ГеройCar»
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень