fbpx
Slow news

Badоо зняв рекламу про життя, як у додатках для знайомств

У ній юнак роздає непрохані баклажани людям у кав’ярні
Мачулка Ангеліна, 23.02.2022

Сайт для знайомств Badoo представив рекламу, яка показує людей такими, які вони є в додатках для знайомств.

В одному відео зображено чоловіка, який кладе баклажан на столи людей у ​​кав’ярні. Це відсилання до того моменту, коли чоловіки без погодження надсилають своїм співрозмовницям інтимні фото.

Інше відео показує жінку, яка з’являється на порозі дому свого хлопця в пальто, під яким немає одягу. Проте вона не знає, що батьки хлопця чекають на зустріч із обраницею сина в сусідній кімнаті.

Переносячи ці казуси в реальність, Badoo попереджає про дивні ситуації у житті користувачів сайтів для знайомств. Щоб мінімізувати їх, сайт запровадив такі функції, як детектор грубих повідомлень, і додав можливість чітко заявити про свої наміри.

Читайте також у рубриці Slow news
«У всіх однакові права!» — нова комунікаційна кампанія ОККО проти гендерних стереотипів за кермом
У серії відеоскетчів інфлюенсери обіграють поширені упередження щодо водійської майстерності чоловіків і жінок
У Канаді випустили колекційну золоту монету у формі української писанки
Дизайн із трояндою створив художник Дейв Мельничук, а на аверсі розміщено портрет короля Чарльза III
Рух VETERANKA розпочав кампанію «Жінки можуть все!», присвячену захисницям
У форматі коміксів розповідають реальні бойові історії українських військовослужбовиць
Український бренд створив колекцію, натхнену картиною Олександра Мурашка «Карусель»
Ідея присвячена 150-річчю від дня народження художника
У Франції створили кампанію «Зламані душі» — про психологічні травми солдатів Першої світової
Проєкт поєднує мистецькі інсталяції та документальні фільми
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень