fbpx
Slow news

Apple розповів, якою насправді є робота з дому, у новому ролику

У піжамних штанах, із криками дітей на фоні і мамою, яка кличе їсти
Данилюк Даяна, 14.07.2020

Компанія Apple випустила новий відеоролик, що є продовженням минулорічної реклами “Underdogs”. У ній невелика група офісних працівників розробляла інноваційний дизайн коробки для піци. Щоб презентувати проєкт, команда мала декілька днів. 

У новому відео “The whole working-from-home thing” бренд продовжив історію чотирьох працівників, які в умовах карантину працюють з дому. Це реальність роботи з дому в стилі Apple — у поєднанні з перервами на сім’ю, дітей, батьків, з незграбними відеоконференціями в піжамних штанах, дзвінками по FaceTime та спільними документами. 

Ролик показує, як команда за короткий термін повинна придумати новий дизайн коробки для піци. За період роботи бюджет скорочується, а дата презентації переноситься.

Герої використовують максимальний потенціал техніки Apple: проводять брейншторм у відеоконференції, користуються програмами для створення презентації, вимірюють довжину предметів і сканують документи за допомогою смартфона й планшета.

Щоб познайомитися з командою та їхнім проєктом “Pandora’s Box”, варто подивитися минулорічний ролик “The Underdogs”, над яким працював режисер Марк Моллой. 

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень