fbpx
Slow news

Apple розповів, якою насправді є робота з дому, у новому ролику

У піжамних штанах, із криками дітей на фоні і мамою, яка кличе їсти
Данилюк Даяна, 14.07.2020

Компанія Apple випустила новий відеоролик, що є продовженням минулорічної реклами “Underdogs”. У ній невелика група офісних працівників розробляла інноваційний дизайн коробки для піци. Щоб презентувати проєкт, команда мала декілька днів. 

У новому відео “The whole working-from-home thing” бренд продовжив історію чотирьох працівників, які в умовах карантину працюють з дому. Це реальність роботи з дому в стилі Apple — у поєднанні з перервами на сім’ю, дітей, батьків, з незграбними відеоконференціями в піжамних штанах, дзвінками по FaceTime та спільними документами. 

Ролик показує, як команда за короткий термін повинна придумати новий дизайн коробки для піци. За період роботи бюджет скорочується, а дата презентації переноситься.

Герої використовують максимальний потенціал техніки Apple: проводять брейншторм у відеоконференції, користуються програмами для створення презентації, вимірюють довжину предметів і сканують документи за допомогою смартфона й планшета.

Щоб познайомитися з командою та їхнім проєктом “Pandora’s Box”, варто подивитися минулорічний ролик “The Underdogs”, над яким працював режисер Марк Моллой. 

Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень