fbpx
Slow news

Алкогольний бренд у новій рекламі закликав пити більше води

“Будь відповідальним, пий більше”
Мачулка Ангеліна, 08.08.2021

Бренд алкогольних напоїв Pernod Ricard зняв рекламу, у якій закликав споживачів міцного алкоголю та любителів вечірок пити більше води.

Кампанія “Будь відповідальним, пий більше” сприяє плавному поверненню бренду на ринок після багатомісячної соціальної ізоляції. У Pernod Ricard побоювалися, що деякі люди можуть занадто захопитися нещодавно відновленими свободами.

У ролику зображені неминучі результати алкогольної ночі — знемога на землі, лежання в канавах і біг проти руху ескалатора. Усе це супроводжує повідомлення “Випийте більше”, що стосується води.

Згадуючи відновлювальні властивості скромної склянки прісної води, кампанія нагадує: якщо ви хочете почуватися добре завтра, а не тільки сьогодні ввечері, то вода — найкращий тонік для мозку.

Міжнародну цифрову та друковану рекламу для кампанії очолює Buzzman. Спочатку вона з’явилась у Великій Британії, Німеччині, Бельгії та Латинській Америці, відтак почала поширюватись на інші країни.

Читайте також у рубриці Slow news
Словник «Мислово» обрав слово 2025 року
Укладачі також визначили ключові слова та антислово минулого року
Дія.Освіта у 2025 році: як і чого навчалися українці
Платформа оприлюднила дані про реєстрації, популярні теми й формати навчання
Apple висміює недотримання новорічних обіцянок у кампанії для Apple Watch
У коротких відео для соцмереж меблі оживають і символізують спокуси відмовитися від тренувань
Вийшов офіційний трейлер фільму «Мавка. Справжній міф»
Події стрічки розгортаються під час Русалчиного тижня у прадавніх лісах України
У межах соціальної ініціативи військовим безоплатно нанесуть тату з групою крові
Це допоможе медикам швидше надавати екстрену допомогу пораненим на полі бою
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень