fbpx
Slow news

Агенція taktika створила креативну рекламу Конвертів від ПриватБанку

Вона спонукає систематизувати витрати й відкладати гроші на важливі цілі
Кірста Олена, 06.06.2024

У креативній агенції taktika розповіли, як працювали над створенням рекламної кампанії для великого оновлення в застосунку Приват24. Банк додав Конверти для накопичень на фінансові цілі.

На своїй сторінці в інстаграмі креативна агенція розповіла, що перед нею стояло завдання зрозумілою мовою розповісти про оновлення – Конверти від ПриватБанку. Це аналог сервісу Банки від monobank, що дає змогу збирати кошти на благодійність або власні проєкти.

«Ми взяли за основу слово “конверт” і створили дієслово з власним значенням: “конвертуй”. Це одночасно і кол ту екшн, і головний меседж кампанії: “Конвертуй гроші в продуманий бюджет”. Він відображає суть продукту: ти все систематизуєш і зможеш краще відкладати гроші та перетворювати їх на цілі», – кажуть у taktika.agency.

У відеороликах для рекламної кампанії за допомогою ділення екранів показали всі справи, які українцям доводиться постійно тримати в голові. У центрі відео завжди розміщені очі головних героїв, які серед хаосу всіх фінансових операцій за допомогою Конвертів у Приват24 знаходять спосіб їх упорядкувати.

«Ми створили гігантські конверти-віжуали, які доповнили продуктовими меседжами, щоб користувачі чітко асоціювали конверти з банком та шукали їх усередині застосунку. Потрібно було також виділятися в інтерфейсі самого застосунку Приват24. Тож ми розробили яскраві, наче намальовані від руки, скіни для конвертів під різні категорії», – додають креативники.

Матеріал підготовлено в межах проєкту Strategic Media Support Program, який реалізує Львівський медіафорум за фінансової підтримки People in Need (PIN) та Pioneer Foundation.

Читайте також у рубриці Slow news
Користувачам із ЄС не будуть доступні ШІ-функції в iOS 18
Причиною називають вимоги закону про цифрові ринки
Кінофестиваль «Миколайчук Open» оголосив переможців
Вони отримали статуетки фестивалю та грошові винагороди
Виходить друком перше число оновленого журналу «КІНО-КОЛО»
Робота над випуском тривала майже 3 роки
З’явилась безоплатна гаряча лінія із цифрової безпеки
Фахівці консультують з питань онлайн-шахрайства та зламу акаунтів у месенджерах
«Людина зі шрамом. Перевтілення» – з’явилося нове соціальне реаліті-шоу
Учасниками проєкту стали українці, які мають шрами на тілі
Інші статті за темами
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень