fbpx
Slow news

Агенція АБО запустила медіа про евакуацію

Можливості, історії та поради для евакуйованих українців
Коротенко Оля, 17.03.2022

Агенція розвитку локальних медіа АБО запустила сайт Евакуація.City.

Контент платформи спрямовано на людей, які через війну переїхали жити в інше місце всередині України та за кордон. А також на об’єднання усієї допомоги, яку пропонують постраждалим.

На сайті планують збирати, об’єднувати та систематизувати тематичну інформацію з різних платформ, телеграм-каналів, чат-ботів, сторінок у соцмережах. Медіа співпрацюватиме з психологами, лікарями, фінансовими консультантами, юристами тощо. Щоб кожен, хто змушений покинути дім, міг швидко отримати відповіді на запитання, які турбують.

Ще один напрям роботи сайту – висвітлення реального досвіду людей, яким довелося покинути рідний дім.

“Зараз є дуже багато інформації про допомогу вимушеним переселенцям. ВонА розкиданА в різниХ групаХ, чатаХ, де завгОднО. Ми це все будемо збирати, перевіряти, систематизувати Й подавати в зручному форматі. Для українців, які опинилися В кризовій ситуації, важливо спростити пошук місцЯ, де можна зупинитися, інформаціЇ про те, як виїхати за кордон і що власне робити там”, – пояснює Лєра Лауда, співзасновниця агенції АБО.

Евакуація.City приймає тексти від людей, які хочуть поділитися власним досвідом, на волонтерських засадах. Надсилати їх можна на пошту: evacuation.city@gmail.com.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень