fbpx
Slow news

Denis Music запустив нову колекцію прикрас, яку присвятив українцям

Базовим матеріалом дропу автор обрав титан
Бондар Каріна, 20.09.2023

Київський дизайнер та ювелір Denis Music присвятив нову колекцію прикрас “Спротив” українському опору.

Днями колекція буде представлена одразу на двох авторитетних міжнародних майданчиках у сфері дизайну: в Іспанії на виставці сучасних ремесел та майстерності CONTEMPORANIA, а також в Австрії — у межах проєкту “Kyiv vibes. What matters” на VIENNA DESIGN WEEK.

Тема колекції ювелірних прикрас — Україна та смілива боротьба українського народу проти російської агресії.

Базовим матеріалом “Спротиву” автор обрав титан, щоб максимально влучно відобразити силу та міць українців.

Надгострі геометричні форми прикрас нагадують архітектуру оборонних споруд. Титанові фортифікації уособлюють безкомпромісне прагнення українців захищати свою свободу. Колекція складається з брошок, каблучок та підвісу.

“Напрям contemporary jewellery, в якому я працюю, відрізняється тим, що прикраса — це висловлювання. Єдине, про що вважаю зараз важливим говорити за допомогою мистецтва — це війна росії проти України. Формою та матеріалом прикрас підкреслюю те, що лють додає українцям сил обстоювати себе кожен новий день. Кольорами — красу та щирість нашої країни. Ця колекція — про міць українського народу та доброзичливість одночасно”, — пояснює ідею прикрас Денис Музика.

Читайте також у рубриці Slow news
У Венеції показали «Невидимий павільйон» про українських митців, що загинули внаслідок війни
Розмістили афіші з уявною програмою бієнале за участю Ніни Кожушко, Вікторії Амеліної, Ігоря Малахова та Володимира Вакуленка
Vanish створив «нестерпний піджак», щоб показати сенсорні труднощі школярів з аутизмом
Грубі шви, тісний комір і жорстка тканина навмисно відтворюють дискомфорт, який може спричиняти шкільна форма
SICH представила лімітовану серію турнікетів до 20-го Дня вишиванки
На паличці-воротку турнікета розмістили символ Берегині та елементи традиційної української орнаментики
Стартувала екологічна акція з утилізації валіз від Bagland та УБС
Учасники можуть здати валізу будь-якого бренду й отримати знижку на нову
Ліна Костенко презентувала збірку «Вітер із Марса» та розповіла про створення власної Фундації
Частину поезій уже публікували раніше, інші тексти читачі побачать уперше
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень