fbpx
Slow news

Apple збирається випустити власний автомобіль у 2024 році

Електронна автівка працюватиме з новою технологією батарей
Альтман Дарина, 22.12.2020

Як повідомляє Reuters, Apple збирається випустити пасажирський автомобіль у 2024 році. Електроавтівка матиме самокеровані системи та нову технологію батарей.

Чутки про появу автомобіля Apple активно поширюються ще з 2014 року. Згідно з джерелом нова батарея істотно знизить вартість блока і збільшить запас ходу автомобіля.

Очікується, що модель можуть анонсувати разом з iPhone 13 на презентації у вересні 2021 році. 

Наразі Apple відмовляється коментувати повідомлення.

Читайте також у рубриці Slow news
Бренди JUL і TSVITE TEREN створили колаборацію, присвячену літнім спогадам
У колекції — підвіси із суницею, прикраси з коралів і текстиль з авторським принтом
У Японії випустили цукрову вату, схожу на котячу шерсть
Бренд Necoichi створив новий продукт, надихнувшись звичкою власників котів зберігати вичесану шерсть улюбленців
Фестиваль глядацького кіно Миколайчук OPEN 2026 оголосив фільми-переможці
Переможців визначили у національному короткометражному, міжнародному повнометражному конкурсах і конкурсі музичних відео
Десятий КиївПрайд Марш зібрав приблизно 5000 учасників
Вони заявили про необхідність визнання сімейних партнерств, змін до законодавства та захисту прав ЛГБТІК+ людей
Повар Даніл, Yankov Club та Mushroom представили кисіль «Ксіль»
Напій доступний у трьох смаках, а до запуску проєкту створили музичний кліп
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень