fbpx
Slow news

Як “Сільпо” перетворює супермаркет на інтерактивний простір

Кейс відкриття нового магазину на Подолі
Данилюк Даяна, 24.06.2020

23 червня мережа “Сільпо” відкрила новий дизайнерський супермаркет на вулиці Ярославській, 56-А. Дизайн фасаду і простору всередині присвячений історії Подолу, одного з найстаріших районів Києва.

Усередині торгового простору можна більше дізнатися про історію району очима Самсона і лева – героїв знаменитого фонтана на Контрактовій. Шанувальники Подолу впізнають Житній ринок, де лев купує м’ясо, а також характерні подільські будиночки та їхніх мешканців, які гуляють вулицями.

У сучасній частині подільської історії герої ходять у барбершоп, їздять на скейті та самокаті, їдять бургери та роблять селфі.

Під стелею торгового залу розміщена маленька копія кінотеатру “Жовтень”, де програються унікальні архівні фото- й відеоматеріали про Поділ. А також фунікулер і трамвай, що мандрує по колу над відділами “Лавка традицій” та “Кулінарія”.

На вході до супермаркету гостей зустрічає мурал українського художника CHZZ із написом «Наші долі зійшлися на Подолі». А з боку Ярославської вулиці “Сільпо” спільно із клубом ілюстраторів Pictoric створив експозицію «НАДзвичайні. Це проєкт-подяка людям, які щодня забезпечують побут країни під час карантину.

“Вже декілька років ми працюємо над тим, щоб «Сільпо» був чимось більшим за супермаркет. Щоб це було місце хороших емоцій, нових історій і вражень. Ми хочемо, щоб кожен похід у «Сільпо» був не тільки заради покупок, а перетворювався на маленьку пригоду. Ротонда-фонтан «Самсон, який роздирає пащу леву» стала символом Подолу відтоді, як у XVIII столітті прикрасила Контрактову площу.

Ми вирішили створити креативний екскурс в історію району й уявили: а що, якби Самсон не роздирав пащу левові, а дружив із ним? Яким було б життя цих героїв? Гості нового супермаркету відчують дух традицій і пройдуть разом із Самсоном та левом крізь яскравий калейдоскоп подій на Подолі: від давніх часів до нинішніх”, — розповідає маркетинг-директорка “Сільпо” Катерина Огуряєва.

Раніше ми говорили з керівницею проєкту “Лавка традицій” Мариною Булацькою про комунікації, розвиток локальних фермерів, їх просування та упередження української аудиторії. 

Читайте також у рубриці Slow news
Meta відчиняє двері для українських розробників ШІ: грант у $500 000
Перевага проєктам з розвитку економіки, науки, інновацій та державних послуг
Війна очима українок: у Нью-Йорку провели благодійний театральний вечір
Подія нагадала американцям про війну в Україні й зібрала $19 000
Prometheus оновлює платформу з нагоди десятиріччя
Серед змін — нова айдентика, оновлений сайт та акцент на професійний розвиток
На Work.ua з’явилась позначка «Перевага ветеранам»
Як це працює?
«Сільпо» та Ірена Карпа створили різдвяний адвент-календар
Він містить аудіоказку про Різдво, яку написала та озвучила письменниця
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень