fbpx
Slow news

DRAMA QUEEN створила промо для психологічної ініціативи Brave Together

У ньому наголошують, що «невеликі» проблеми — не причина мовчати
Кірста Олена, 22.04.2025

Креативна агенція DRAMA QUEEN розробила комунікаційну стратегію та промо для Brave Together — глобального проєкту Maybelline New York, що підтримує ментальне здоров’я молоді. В Україні ініціативу реалізовують у партнерстві з фондом UA Mental Help.

Brave Together надає безоплатну психологічну підтримку: спілкуватися з фахівцями можна по телефону або в телеграм-чаті. Але, за словами творців проєкту, багато молодих людей не звертаються по допомогу. Часто через внутрішній бар’єр: мовляв, їхні проблеми не надто серйозні. Саме з цієї точки й стартувала креативна ідея DRAMA QUEEN. 

«Під час глибинних інтерв’ю виявилося, що українцям досі складно звертатися по допомогу, адже в багатьох існують бар’єри, начебто їх проблеми недостатньо важливі. Порівняння з проблемами інших людей, які постраждали від війни, призводить до того, що молоді люди часто применшують значущість власних проблем та не говорять про те, що відчувають», — розповіли у пресслужбі проєкту.

Для створення промо команда DRAMA QUEEN  запропонувала іронічний та впізнаваний хід: у ролику з’являються вигадані фахівці з «неважливих» проблем — наприклад, «експерт з відчуття, що всі знають, як жити, а ти — ні» або «фахівець з накручування себе, коли хтось прочитав повідомлення, але не відповів». Насправді в кадрі — справжні психологи й терапевти, які щодня працюють з такими зверненнями.

Кампанія наголошує: звертатися на гарячу лінію варто не лише в екстрених ситуаціях. Це безпечний і професійний простір, де можна говорити про будь-які переживання. Саме тому в DRAMA QUEEN назвали її «теплою лінією психологічної підтримки». 

Окрім відеороликів для цієї кампанії, DRAMA QUEEN створили віжуали та ідею колаборації з лідерами думок в соцмережах.

Читайте також у рубриці Slow news
8-го березня в Києві відбудеться Марш жінок
Учасниці виступлять проти нового Цивільного кодексу й порушать питання захисту жінок у війську та підтримки звільнених з полону
Українці не підтримують повне блокування Telegram
Rating Group провели опитування
Відкрито реєстрацію на конференцію LMF 2026
Фокусна тема медіафоруму цьогоріч — «Реальність під ударом: завмерти, тікати чи боротись?»
Animalism by UAnimals випустив лімітовану колекцію футболок до 10-річчя руху
На них зобразили перший мерч, у якому учасники виходили на марші за права тварин
Аудіогід «Ягідне. Село в полоні» презентували до роковин окупації села на Чернігівщині
Проєкт пропонує пройти територією школи та її підвалу й почути свідчення тих, хто пережив окупацію
Інші статті за темами
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень