fbpx
Slow news

Українська креативна студія twid зробила ребрендинг рекламній агенції з Лондона

RED BEE працює з UNICEF, Dreamworks, Apple TV+, Netflix тощо
Бондар Каріна, 29.11.2023

Українська креативна студія twid зробила ребрендинг британській рекламній агенції RED BEE.

RED BEE — це рекламна агенція з Лондона, яка працює з UNICEF, Dreamworks, Apple TV+, Netflix, Nissan тощо.

Пів року тому вони стали партнерами (twin-ами) студії twid з ініціативи Twinning — платформи, яка поєднує українських та міжнародних креативників.

twid розробили для RED BEE нову дизайн-систему, яка передає суть діяльності компанії. Її головна риса — різноманітність екранних форматів, на яких транслюється сучасний контент, що створює відчуття динамічності, гнучкості та адаптивності.

“Нова система дизайну RED BEE, безумовно, непроста. Вона має великий простір для творчості і стільки ж способів «звернути не туди», коли послідовність може бути втрачена. Це може бути складним для будь-якого іншого клієнта, але не для RED BEE з їхнім винятковим досвідом у комунікаційному дизайні”, — говорить Алекс Твіста, засновник і креативний директор twid.

Студія також розробила новий логотип RED BEE.

“Наш twin попрацював над нашим перевтіленням так, що тепер будь-який потенційний клієнт не встоїть перед нами!” — поділилась враженнями від співпраці Джейн Філдер, керівниця відділу дизайну RED BEE.

Читайте також у рубриці Slow news
Coca-Cola представила глобальний ребрендинг для понад 200 ринків
Оновлюють паковання, цифрові сервіси, торговельні точки та фірмове обладнання
TSVITE TEREN випустив другий літній дроп ROMCOM
До нього увійшли прикраси та аксесуари, натхнені відпочинком біля моря
На Burning Man 2026 представлять незалежний український мистецький об’єкт HERO ARMOR
Символічну скульптуру присвятили українцям, які залишили цивільне життя заради захисту країни
ГО «Жіноча Ліга» відкрила набір на форум відповідального лідерства та волонтерства для дівчат
Учасниці пройдуть навчання, зможуть подати власні ініціативи на конкурс і долучитися до менторської програми
Американський бренд створив спеціальні сандалі для користування туалетом
Взуття з платформою заввишки 18 см замінює підставку для ніг, що допомагає тримати тіло в більш природному положенні
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень