fbpx
Конспект

7 Instagram-акаунтів для вивчення англійської

Меми, сленг та ідіоми
Альтман Дарина, 24.02.2021

Запитання “Як вивчати англійську самостійно?” з роками не втрачає своєї актуальності. Існує безліч онлайн-шкіл, курсів, різних сервісів від додатків швидкого вивчення слів до переглядів серіалів із подвійними субтитрами. Instagram тут не виняток — у соцмережі є чимало корисних ресурсів для цікавого навчання.

Ми зробили добірку із 7-ми оригінальних Instagram-акаунтів, що будуть корисними у вивченні англійської мови.


BBC Learning English

BBC Learning English — популярний акаунт в Instagram від британської компанії, що налічує понад 2,7 мільйона підписників. У профілі регулярно розміщують граматичні картки, пояснюють загальновживані фрази, вчать принципам фонетики й вимови. BBC діляться прикладами ідіом, лексикою на різні теми та публікують цікаві світові новини, зокрема про події у попкультурі. Акаунт щодня влаштовує інтерактив у Stories — опитування, у яких кожен може взяти участь. Також вони мають власний додаток для вивчення англійської на IOS та Android


Cambridge English

Cambridge English — це Instagram-акаунт від Кембриджського університету. У своїй стрічці вони діляться корисними графічними картками із лексикою, правилами вимови, граматики тощо. Тут і мотиваційні цитати, і загадки, і пояснення та історії фразеологізмів. Cambridge English також пропонують відвідати їхні інші ресурси за посиланнями, потренуватись в аудіюванні та дізнатись про послуги мовних уроків у центрах поряд з вами. Час від часу в Instagram проводять трансляції та публікують записи бесід із вчителями та мовними експертами, що працюють в організації університету.


Idiom Land

Сторінка Idiom Land публікує англійські ідіоми та фразеологізми. Тут пояснюють значення, історію появи висловів, нерідко обігрують їх у кумедні способи та демонструють асоціації для кращого запам’ятовування. У профілі публікують зображення, меми та кліпи з фільмів, які пояснюють значення й використання кожної ідіоми.
Idiom Land мають не тільки окремі застосунки для мобільних девайсів, а й власний словник ідіом та Youtube-канал, де можна знайти ще більше інформації.


Slang Cards

Творці акаунту з ідіомами представили ще один проєкт — Slang Cards. Тут зібрані сотні слів для неформального спілкування: з американської та британської англійської. Платформа допоможе набратись лексики для повсякденного спілкування й краще розуміти мову у фільмах та серіалах. Кумедні, дивні, чемні та й не дуже — тут збирають усі сленгові слова на різні теми. Як і з ідіомами, автори акаунту пропонують завантажити окремий додаток для вивчення сленгу, придбати словник-збірку та подивитися детальні розбори на своєму Youtube.


To Fluency

To Fluency — авторський акаунт британського вчителя, на ім’я Джек. У своєму профілі викладач пояснює граматику, вимову, правила використання слів і різницю між британською та американською англійською. Він також публікує уроки на YouTube та пропонує повноцінні програми для вивчення мови. Окрім цього, Джек постійно ділиться що і коли робити, щоб краще запам’ятовувати нові слова, як краще сприймати мову на слух та як не боятися говорити. 


English Vocabulary

Акаунт English Vocabulary від школи англійської Green Forest налічує понад 408 тисяч підписників. У профілі зібрали повноцінний словник: щодня публікують нові слова із визначенням, правилами вимови, транскрипцією та прикладом вживання. Під публікаціями також подають переклад українською. Тут можна знайти найрізноманітніші слова — частовживані, сленгові, офіційні та непоширені у повсякденному спілкуванні. Також у Stories щодня проводять інтерактив — пропонують скласти власне речення із новим словом. 


Take IELTS Official

IELTS (International English Language Testing System) — міжнародна система тестування англійської мови. Тест має світову акредитацію та є одним із найпоширеніших для вступу до вищих навчальних закладів, при переїзді за кордон, прийомі на роботу тощо. У акаунті Take IELTS Official від British Council зібрана вся необхідна інформація про тестування. Тут розповідають про порядок проходження тесту, прохідний бал та організаційні моменти. Діляться також і порадами про вивчення мови. При складанні IELTS важливо не лише продемонструвати мовні навички, а й підготуватися відповідно до стандартів і вимог тесту. Тут є спеціальні правила та формат написання есе, певний порядок проходження розмовної частини тесту тощо. 


Що по висновках?

Вивчати англійську в Instagram цілком зручно. Це можна робити як ґрунтовно, обираючи певну програму, або ж у “фоновому” режимі, додавши собі в щоденну стрічку кілька корисних акаунтів.

Так можна регулярно повторювати слова та перебувати у мовному середовищі, підтягувати слабкі місця з граматикою, дізнаватися про маловживані ідіоми, або ж отримувати важливу інформацію про іспит.


Підтримай нас на Patreon!

Читайте також у рубриці Конспект
/ Що читають тату-майстрині: книжкова полиця Уляни Нєшевої
Що і як говорити, щоб вас почули іноземці?
Про це розповіли Тома Істоміна, співзасновниця та заступниця головного редактора Kyiv Independent та Дарина Шевченко, CEO Kyiv Independent
/ Які книжки читають експерти та організатори фестивалю «Книжкова країна»
Добірка книжок, на які варто звернути увагу
Як протистояти оновленим російським ІПСО: рекомендації медіаекспертів
Українські медіаексперти виокремили конкретні загрози та дали рекомендації, як з ними впоратися.
Як побороти застарілу систему: кейс «Армія ТV»
Огляд роботи оновленого медіаресурсу Міністерства оборони України
Інші статті за темами
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень