fbpx
Кейси

5 кейсів оптимізованого дизайну упаковки

Нетипові рішення
Коротенко Оля, 26.03.2020

Упаковка вже давно перестала бути просто обгорткою продукту для захисту. Одна з її додаткових цінностей — привернути увагу покупця. Для цього деякі бренди роблять акцент на зручності та комфорті у споживанні продукту і пропонують нові креативні рішення. Ми зібрали 5 кейсів незвичного пакування звичних продуктів.


Take-away пакування для McDonald’s-меню

Дизайн-агентство Ian Gilley розробило для новозеландського McDonald’s оптимізований спосіб пакування Мак-меню із собою.

Упаковка складається зі стакана для напою та контейнера-конструктора для їжі. Контейнер з окремими відсіками для бургера, картоплі та мак-пирога встановлюється на стакан. Це дає змогу нести всю їжу в одній руці без зайвих коробок і пакетів. Трубочку для напою прикріплюють у незвичний спосіб — збоку стакана.

Упаковка виготовлена ​​з біорозкладного паперу. Розробники мали на меті зменшити кількість відходів та зробити швидке харчування зручнішим. Проте в цього способу пакування з’явилося багато хейтерів. Користувачі скаржилися, що коли гарячий бургер накриває напій з льодом, кожна страва втрачає свій температурний баланс.


Пачка-миска для чипсів Kettle Baked Chips

Корейський дизайнер Junpyo Kim створив концепт упаковки для бренду Kettle Baked Chips, з якої їсти чипси зручніше.

Замість того щоб відкривати пакет зверху, його можна відкрити збоку — за принципом упаковки вологих серветок. Пачка зі снеками оснащена спеціальною клейкою панеллю-стікером. Усе, що потрібно — потягнути за стікер. Якщо відкрити пачку в такий спосіб, вона легко перетворюється на миску. Це дає змогу комфортніше їсти чипси й не дуже бруднити руки маслом та спеціями. Так само, за допомогою стікера, упаковку можна закрити, щоб довше зберегти чипси свіжими.


Масло Better! Butter! із кришкою-ножем

Зручну та практичну упаковку для вершкового масла Better! Butter! розробила дизайн-агенція Yanko Design. Ідея полягає у використанні незвичайної кришки з дерева, яка одночасно може бути ножем для масла. Завдяки цьому немає потреби використовувати додаткові столові прилади для приготування бутербродів. Оскільки порційні контейнери зазвичай беруть у подорожі або на пікніки, таке рішення є дуже зручним.


Коробка для піци Vesuvio Pizzeria

Американській студентці Анжеліці Баіні доручили створити дизайн коробки для піци на винос. Дівчина розширила це завдання і розробила повний брендинг для піцерії Vesuvio Pizzeria — від паковання і візитівок до меню і сайту. Дизайнерка, відповідно до назви бренду, створила стильну упаковку в чорному кольорі з рожевими мармуровими вставками. Чорний колір символізує ґрунт Везувію, а мармуровий принт — лаву. Коробка має картонні ручки, завдяки чому її зручно транспортувати. Усередині упаковки акуратно закріплені одноразові столові прилади.


Упаковка для піци TOSS з окремими відсіками

Ще один варіант незвичного паковання для піци, і знову за розробкою студентки. Майбутня дизайнерка Їнань Ванг зі Школи мистецтв при Інституті Меріленда у США створила упаковку для бренду TOSS, яка призначена для фасування піци по одному шматочку.

За словами розробниці, таке пакування має низку переваг. По-перше, коробка має знімний тримач із картону. Завдяки цьому їсти шматок піци зручно, а руки залишаються чистими. По-друге, шматочки піци, що залишилися, можна зберігати в холодильнику в індивідуальній упаковці. Для бренду ж таке дизайнерське рішення — можливість запропонувати клієнту різні начинки в одному замовленні.

Інші статті за темами
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень