fbpx
Slow news

5 історій жінок, які продовжують надавати соціальну допомогу під час карантину

Кампанія від південноафриканської мережі магазинів Ackermans
Данилюк Даяна, 13.07.2020

Південноафриканська мережа магазинів Ackermans висловила подяку жінкам Південної Африки, які надають соціальну допомогу у своїх громадах.

Спільно з рекламним агентством 99c Ackermans розпочали кампанію “Faces of Change”. Вона розповідає про соціальну роботу п’яти жінок і покликана допомогти усвідомити вплив і підтримку, яку вони надають.

“Ми з гордістю розповідаємо про зусилля чудових південноафриканських жінок, які жертвують своїм часом, енергією та ресурсами, щоб допомогти своїм громадам. Тому Ackermans обрав п’ять жінок, які стали героїнями кампанії Faces of Change”, — розповідає Шамема Малун, менеджерка з реклами Ackermans.

На першому етапі кампанії, яка стартувала 11 червня, запустили мікросайт. На ньому представили п’ять героїнь та благодійні організації, у яких вони працюють. На другому етапі Ackermans запрошували людей зробити донейти організаціям через платформу. 

“Більшість громадських організацій та ініціатив значно залежать від фінансування громадськості. Вони мають обмежені ресурси, а тому часто не в змозі охопити широку аудиторію, яка дозволила б отримати доступ до нових шляхів підтримки”, — пояснює Шамема Малун.

Кампанія також має на меті розширити потенційне охоплення цих організацій, їх взаємодію із громадськістю за допомогою спеціально розробленої платформи.

“Ми маємо надію продовжувати досліджувати та обстоювати тему жінок через Faces of Change. Тому що ці жінки — обличчя змін, які нам потрібно побачити у світі.”

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень