fbpx
Slow news

25 Coffee Roasters спільно з Garneselo і MadeinUkraine запустили проєкт, що занурює в спогади дитинства

Кожен елемент подарункового набору нагадує про канікули в селі
Бондар Каріна, 22.08.2023

Компанія 25 Coffee Roasters спільно з Garneselo і MadeinUkraine представили культурно-соціальний проєкт до Дня Незалежності, що присвячений найважливішому місцю для кожного з нас — дому. Місцю, де розпочалася наша історія та дала початок прекрасному майбутньому.

У межах проєкту створили подарунковий набір, до якого ввійшла авоська, ароматна кава з особливими фото на етикетках і чашка. Всі елементи можна купити окремо чи об’єднати в бокс.

“Головний посил, що несе в собі проєкт — спроба вирватися із шаленого ритму життя та зануритися в теплі обійми заповітних спогадів дитинства, де кожен елемент має в собі відтінки рідного села. Ця концепція відкриває можливість відновити зв’язок з корінням, згадати ті миті, коли ми бігали босоніж по селу, досліджуючи кожний куточок цього маленького світу. Відтінки рідної природи, запахи домашніх страв та радість. Цей проєкт про те, що щасливі моменти можуть бути простими”, — говорять творці.

Фотографії на пакунках нагадують про безтурботні канікули в бабусиному селі, їх надала команда Garne Selo. А 25 Coffee Roasters розробили етикетки та додали листівки до кожної пачки кави.

Для цих наборів компанія 25 Coffee Roasters обрала спешалті-каву з унікальними смаками. Це, зокрема, насичена Kenya Kegwa PB, солодкий Honduras Aruco, яскравий El Salvador Acalem, ягідна Rwanda Akagera Kabare, цитрусова Ethiopia Gerba Dogo або фруктова China Kong Que в нових дизайнах та двох видах обсмажки.

Набори можна придбати на сайті.

Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень