fbpx
Slow news

Зумери-фрилансери активно використовують ШІ у своїй роботі

Компанія Freelancehunt підготувала аналітичне дослідження
Кірста Олена, 04.10.2024

Біржа фрилансу Freelancehunt підготувала аналітичне дослідження про те, як покоління зумерів-фрилансерів активно інтегрує штучний інтелект у свою щоденну роботу. Вони не лише використовують ШІ як інструмент, а бачать у ньому ключ до успішної кар’єри на фрилансі.

Покоління зумерів, яке виросло у цифровому середовищі, активно впроваджує штучний інтелект у свою професійну діяльність, особливо у сфері фрилансу. Вони бачать у ШІ не просто інструмент, а важливий елемент для оптимізації робочих процесів та досягнення кар’єрних успіхів. Молоді фрилансери використовують штучний інтелект для автоматизації завдань, збільшення продуктивності й створення нових рішень у різних галузях.

Згідно з аналітичним матеріалом від платформи Upwork, приблизно 20% фрилансерів регулярно застосовують ШІ у своїй роботі. Це стосується таких завдань, як проведення досліджень, написання пропозицій, мозкові штурми та програмування. В Україні цей показник є навіть вищим — за даними платформи Freelancehunt, 21,9% українських фрилансерів активно використовують штучний інтелект.

Зумери та міленіали — лідери в користуванні ШІ

Зумери та міленіали найшвидше впроваджують штучний інтелект у свої робочі процеси. Вони виросли у світі технологій, тому добре розуміють, як ШІ може допомогти виконувати роботу ефективніше та підвищити їхню конкурентоспроможність на ринку. Старші покоління, зокрема люди віком 48+ років, ставляться до таких інновацій з певною обережністю. Проте поступово змінюють своє ставлення, розуміючи перспективи використання ШІ у роботі в майбутньому.

Гендерні відмінності у використанні ШІ

Чоловіки-фрилансери, особливо молоді, значно активніше застосовують ШІ, ніж жінки. Так, серед фрилансерів віком від 18 до 23 років 86% чоловіків користуються ШІ, тоді як серед жінок цей показник становить приблизно 69%. Серед старших фрилансерів використання штучного інтелекту знижується, але й у цій віковій категорії чоловіки більше цікавляться новими технологіями.

Переваги для бізнесу й суспільства

Активне впровадження ШІ серед молодих фрилансерів, за результатами дослідження, сприяє не лише їхній особистій продуктивності, а й розвитку бізнесу та суспільства загалом. ШІ допомагає зумерам швидко адаптуватися до нових вимог ринку праці, розвивати нові навички та оптимізувати робочі процеси. Це дає можливість створювати інноваційні рішення, що можуть бути корисними як для компаній, так і для споживачів.

Виклики для старших поколінь

Попри те, що старші покоління частіше ставляться до ШІ з обережністю, вони починають бачити потенціал у використанні нових технологій. Для них головним викликом є необхідність адаптації до змін та освоєння нових навичок. Проте цей процес є важливим для подальшого професійного розвитку та підтримки конкурентоспроможності на ринку праці.

Читайте також у рубриці Slow news
Понад 100 вокзалів в Україні підняли Прапор надії
Як символ віри у повернення полонених українських військових, а також зниклих безвісти й тих, хто загинув у полоні
У «Сенсі на Хрещатику» проведуть купальські вихідні 
У дводенній програмі — майстеркласи, лекції, виступи музикантів і локальний маркет
У США створили камеру, яка друкує вірші на основі зроблених фото
Пристрій генерує тексти за допомогою ШІ
Інклюзивна платформа Good Bread презентує зін про щурів-мутантів
Історія розгортається довкола закинутої паперової фабрики, зруйнованої під час Другої світової
Укрпошта презентувала марку до 100-річчя «Артеку»
Ювілейний аркуш присвячено символам дитинства, мріям і надії
Інші статті за темами
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень