fbpx
Slow news

Зоопарк Сан-Дієго зняв рекламу, де всіх тварин зіграли вівці

“Ви не можете замінити дику природу, коли вона зникне”
Мачулка Ангеліна, 05.11.2021

Альянс дикої природи, який керує зоопарком і парком сафарі в Сан-Дієго, разом з агенцією GS&P зняли рекламу, де головні ролі тварин, що перебувають під загрозою зникнення, грають вівці.

Для ролика овечок перевдягли в костюми, “парики” та маски павича, жирафа, лева, носорога та пінгвіна. Відео пояснює: “Ви не можете замінити дику природу, коли вона зникне”.

“Ми запитали себе: яким би був світ без різноманітної дикої природи? І відповідь була: ну, досить нудним. А що нудніше за овець? — розповідає копірайтерка GS&P Ленні Гелловей про вибір головних акторів. — Ми також бачили статистику про те, що домашня худоба значно переважає за кількістю над усією дикою природою на Землі. Нарешті, це тонка гра про «вовка в овечій шкурі»”.

“Більшість із нас знайомиться з дикою природою через документальні фільми про природу. Тож ми спробували наслідувати звичну візуальну мову документалок про величну природу, — розповідає Раян Товані, креативний директор Goodby Silverstein & Partners, яка розробляла рекламу. — На щастя, ми живемо в дуже географічно різноманітному штаті, Каліфорнії, з гаями секвої, луками, пляжами та горами. Тож ми могли імітувати екзотичні місця проживання тварин, які зникають”.

Під час створення ролика робили ставку не на тактику залякування, а на гумор, щоб не створити занадто похмуру картинку приреченості. Урешті, як кажуть представники рекламної агенції, отримали “те, що люди захочуть дивитися знову й знову, і те, чим захочуть поділитися”.

Читайте також у рубриці Slow news
METRO Україна запустила інклюзивну капчу
У такий спосіб компанія порушує проблему нерівного ставлення до людей з інвалідністю
Інстаграм запускає свій маркетплейс
Він об’єднає бренди з авторами контенту для платних партнерств або реклами
Ptashatam сторили колекцію текстилю, присвячену Лесі Українці 
Кампейн відзняли у кімнаті-музеї «Лесина вітальня» у Луцьку
«Повернись живим» та Rikky Hype презентують спільний благодійний дроп
Його символом стали номери 56-ї та 92-ї бригад
В Україні запустили сайт-хронограф російсько-української війни
На сайті є можливість підтримати українців донатом
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень