fbpx
Slow news

Зоопарк Сан-Дієго зняв рекламу, де всіх тварин зіграли вівці

“Ви не можете замінити дику природу, коли вона зникне”
Мачулка Ангеліна, 05.11.2021

Альянс дикої природи, який керує зоопарком і парком сафарі в Сан-Дієго, разом з агенцією GS&P зняли рекламу, де головні ролі тварин, що перебувають під загрозою зникнення, грають вівці.

Для ролика овечок перевдягли в костюми, “парики” та маски павича, жирафа, лева, носорога та пінгвіна. Відео пояснює: “Ви не можете замінити дику природу, коли вона зникне”.

“Ми запитали себе: яким би був світ без різноманітної дикої природи? І відповідь була: ну, досить нудним. А що нудніше за овець? — розповідає копірайтерка GS&P Ленні Гелловей про вибір головних акторів. — Ми також бачили статистику про те, що домашня худоба значно переважає за кількістю над усією дикою природою на Землі. Нарешті, це тонка гра про «вовка в овечій шкурі»”.

“Більшість із нас знайомиться з дикою природою через документальні фільми про природу. Тож ми спробували наслідувати звичну візуальну мову документалок про величну природу, — розповідає Раян Товані, креативний директор Goodby Silverstein & Partners, яка розробляла рекламу. — На щастя, ми живемо в дуже географічно різноманітному штаті, Каліфорнії, з гаями секвої, луками, пляжами та горами. Тож ми могли імітувати екзотичні місця проживання тварин, які зникають”.

Під час створення ролика робили ставку не на тактику залякування, а на гумор, щоб не створити занадто похмуру картинку приреченості. Урешті, як кажуть представники рекламної агенції, отримали “те, що люди захочуть дивитися знову й знову, і те, чим захочуть поділитися”.

Читайте також у рубриці Slow news
Художник із Грузії влаштував мовчазний протест проти російського павільйону на Венеційській бієнале
Митець заявив, що хотів висловити свою позицію через символізм, тишу та фізичну присутність
У Львові вдруге проведуть «ЧекаFest» у пам’ять про бойову медикиню Ірину Цибух
Захід об’єднає музичну й освітню програми, простори пам’яті й благодійний збір для морської піхоти
Парламент підтримав законопроєкт про прощальний ритуал для зниклих безвісти військових
Документ має усунути прогалину, через яку родини не могли провести офіційне прощання
У Парижі відбулася світова прем’єра українського документального фільму «Мир для Ніни»
Стрічку про матір українського військового, закатованого в полоні, показали в межах міжнародного конкурсу 45-го фестивалю документального кіно Jean Rouch
«Дискаверник» і Gemini організовують велозаїзд на підтримку навчання українських офіцерів
Кошти від заходу передадуть на фінансування курсу «Вишкіл капітанів», який реалізує фонд «Повернись живим»
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень