fbpx
Slow news

Журнал Reporters вийшов друком

Базова тема номера — 30-ліття незалежності України
Коротенко Оля, 03.06.2021

Журнал Reporters, який понад два роки існував у онлайн-форматі, вперше вийшов друком. Пілотний номер паперової версії з’явився наприкінці травня. Запланована періодичність виходу журналу — раз на пів року.

Друкована версія, як і онлайн-журнал, сфокусована на жанрі літературного репортажу. “Цей жанр — один з найкращих способів розповісти про великі соціальні процеси через людські історії. Люди потребують не узагальнень і спрощень, а знання і (по)розуміння. Довгі формати допомагають осмислювати дійсність”, — пояснюють у редакції.

Базовою темою номера стало 30-ліття незалежності України. Серед авторів — професійні репортажисти й письменники.

Наразі можливість отримати журнал мають члени спільноти The Ukrainians — об’єднання читачів і читачок, які роблять щомісячні грошові внески на підтримку і розвиток медіа. У продажу журналу поки немає.

«Цей пілотний номер ми змогли створити завдяки грантовій підтримці. За умовами співпраці з донором, ми не можемо продавати журнал, — пояснює головна редакторка Reporters Марічка Паплаускайте. — Водночас ми не хочемо знецінювати його, поширюючи безкоштовно. Саме зараз ми активно розвиваємо читацьку спільноту й запрошуємо тих, хто хоче отримати журнал, долучитися до наших амбасадорів та амбсадорок і зрештою стати співвидавцями наступних номерів».

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень