fbpx
Slow news

Журнал Marie Claire вийшов друком українською мовою

У фотосесії випуску знялися українські селянки
Альтман Дарина, 15.03.2021

Глянцевий журнал Marie Claire вийшов друком українською мовою. В оновленій версії журналу на обкладинках зобразили жінок з українських селищ.

У межах перезапуску бренду Marie Claire вирішили розкрити Україну через нову призму бачення. На першій обкладинці зобразили Вікторію Кудінову, 32-річну жительку села Майданецьке Черкаської області. Вікторія працює продавчинею в крамниці та виховує сина.

Команда журналу випадково зустріла жінку під час пошуку локацій для зйомок — Вікторія йшла полем та вела додому корову. Фотосесія за участі Вікторії отримала назву “Царівна”, а відбулася вона в автентичній хаті-мазанці за 200 кілометрів від Києва. 

На другій обкладинці — дівчина з села Криворівня, що на Івано-Франківщині, одягнена в традиційний гуцульський стрій. Зйомка отримала назву “Містична краса гуцулок”.

Весняний випуск Marie Claire першим серед усього глянцю вийшов друком українською мовою. Також у номері письменниця та перекладачка Софія Андрухович написала есе про українське слово.

“Журнал Marie Claire має багату історію в Україні, але досі не виходив українською, і для нас це стало викликом. Насамперед тому, що у новому номері ви не знайдете синдикованих матеріалів. Усі зйомки та тексти створені командою видання. А герої, які брали участь, — українці або люди, які мають українське коріння.

Весняний номер — про нашу історію, красу, про складні сторінки історії, про актуальні питання сьогодення та технології майбутнього. Він об’єднав найкращих професіоналів, людей мистецтва, літератури та моди, слова яких ви можете не тільки прочитати, але й прослухати у подкастах. Відтепер і назавжди — Marie Claire українською”, — коментує весняний випуск Катерина Лагутіна, керівниця бренду Marie Claire Ukraine.

Читайте також у рубриці Slow news
Нове бачення рушників Полтавщини ХІХ століття
З’явилася колекція лляних серветок з орнаментом старовинних рушників
Краса замість травми: новий артпроєкт
Його присвятили красі людей зі шрамами на обличчі
«Куди прямуємо?» — освітній подкаст від компанії Bolt
У ньому розповідають про історичні події та діячів, чиїми іменами названі вулиці українських міст
«Лісову пісню» Лесі Українки видали італійською мовою
Вона вийшла друком у найбільшому видавництві Італії
Львівський медіафорум оголосив ювілейну програму
Вхід буде безплатним, а фокусною темою стане пошук сенсів у поляризованому світі
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень