fbpx
Slow news

Застосунок Facebook Dating отримав низку оновлень

Вони пов’язані з пандемією
Мачулка Ангеліна, 11.08.2021

Сервіс для знайомств Facebook Dating упроваджує нові функції, щоб зробити додаток кориснішим для віртуальних знайомств, які стали популярними в період пандемії.

Найголовнішою новою функцією стали аудіопобачення, що дадуть змогу користувачам розпочати аудіорозмову з кимось, із ким вони створять пару. Коли потенційний партнер намагається розпочати дзвінок, інша особа отримає запрошення. Якщо вона погоджується, обидва можуть поспілкуватися.

У Facebook Dating також можна буде встановити до двох додаткових місць, де користувач захоче шукати собі пару. Функція Match Anywhere має спростити пошук людей, які через пандемію тимчасово працюють або проживають у різних місцях або часто подорожують між ними.

Компанія також запускає функцію Lucky Pick, що “дає змогу жінкам розглядати кандидатів, які можуть бути поза їхніми типовими вподобаннями”.

Facebook Dating — не єдиний застосунок для знайомств, який створила компанія. У квітні команда Facebook випустила додаток Sparked, що працює у форматі коротких чотирихвилинних побачень.

Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень