fbpx
Slow news

Застосунок Buyer Scanner визначає товари, виготовлені компаніями, що досі працюють у рф

Також у ньому застерігатимуть щодо фірм, які залишилися в країнах-союзниках росії
Бондар Каріна, 07.07.2023

IT-фахівець Ярослав Коломійченко створив мобільний застосунок Buyer Scanner, що визначає товари, вироблені компаніями, які працюють на території терористичних країн, зокрема в рф.

“У кримінальних кодексах більшості (якщо не всіх) країн є така норма: якщо одна особа платить гроші іншій особі за пограбування, зґвалтування і/або вбивство — це злочин і злочинці обидва, той, хто платив і той, хто скоював. Якщо ж це група осіб, що платить чи що скоює злочин, тоді такі обставини вважають такими, що поглиблюють провину. А якщо ці особи — платники податків у бюджет терористичної організації під назвою російська федерація? Чому фінансування війни — не злочин і чому платники податків у бюджет рф, фінансисти війни, досі лишаються безкарними? Питання дуже зле. І саме цим питанням я задався створюючи цей додаток”, — розповів фахівець.

Buyer Scanner спрямований на те, щоб менше людей купували продукцію, виготовлену в росії чи в країнах-союзниках росії.

“І ми можемо не купувати продукти тих брендів чи компаній, які й досі лишаються в росії та сплачують там гроші цим терористам на наше вбивство. Повірте, йдеться про дуже значні бюджети розміром в мільярди доларів — цілком співставні з розміром допомоги від країн Заходу. А це тисячі шахедів і ракет, а також сотні тисяч снарядів”, — зазначає розробник.

Додаток сканує баркод і визначає, чи товар, за який ви збираєтеся сплатити гроші, не вироблений у терористичних країнах, і чи його не виготовили компанії, які до сьогодні роблять внесок у терористичні бюджети.

Завантажити додаток можна для пристроїв iOs або Android.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень