fbpx
Slow news

Запустили проєкт The Europe Ukraine Desk для українських журналістів

Він фінансується Європейською комісією та триватиме до кінця 2024 року
Бондар Каріна, 28.03.2023

Німецька неурядова організація n-ost створила проєкт The Europe Ukraine Desk, який має на меті сприяти обміну та співпраці між журналістами з України та Болгарії, Іспанії, Італії, Німеччини, Угорщини й Франції.

Проєкт складається з ознайомчих поїздок, грантової програми, спрямованої на спільне створення журналістських матеріалів, щомісячних подій для медійників у Києві, а також щотижневої поштової розсилки, яка пропонуватиме огляд висвітлення подій в Україні в медіа Болгарії, Іспанії, Італії, Німеччині, Угорщині й Франції.

Наразі триває набір на програму навчальних поїздок в межах The Europe Ukraine Desk. 12 українських журналістів зможуть відвідати редакції незалежних медіа та суспільних мовників, а також зустрітися з представниками громадянського суспільства та урядовцями ЄС.

Також у кожному місті учасники візьмуть участь у тематичних дискусіях про локальне висвітлення війни росії проти України та зрушень, які відбуваються в цих країнах внаслідок війни.

Щоб подати заявку, потрібно заповнити форму за посиланням, де потрібно завантажити своє резюме англійською мовою, а також подати список недавніх публікацій.

Проєкт фінансує Європейська комісія, а триватиме він до кінця 2024 року.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень