Slow news

Запустили платформу для створення zero waste проєктів

Розробники наводять приклади реалізації екоідей на практиці
Бондар Каріна, 10.07.2023

ГО Zero Waste Alliance Ukraine презентувало платформу “Місто нуль відходів”, яка буде корисною для міст і сіл, що перебувають у процесі відбудови, а також для бізнесів і громадських організацій, які запускають zero waste проєкти.

На платформі можна дізнатися про різні типи екопроєктів, як-от міські компостери, сортувальні станції, переробні підприємства. А також про те, як реалізувати ці проєкти та які їхні економічні та екологічні переваги.

Крім того, команда наводить приклади реалізації екологічних ідей на практиці – в Україні та за кордоном. Зокрема, пояснює, як відходи від руйнації через війну можна застосовувати в процесі відбудови.

Платформа доступна за посиланням.

Читайте також у рубриці Slow news
Crocs представила свого маскота 
Крокодил заввишки 1,83 метра вилупився з яйця в прямому ефірі після місяця тизерів
Jeep та «АНТОНОВ» створять колекційний автомобіль «AN-J001»
За основу взяли Jeep Wrangler Rubicon, який переосмислять із використанням елементів української авіаційної естетики
KFC видасть збірку маловідомих українських віршів «Віднайдені рядки»
До видання увійдуть рідкодруковані твори поетів і поеток XIX–XXІ століть
У Києві відкрилась інтерактивна виставка «Той день»
Відвідувачі зможуть побувати у віртуальному кабінеті президента, підняти прапор над Верховною Радою, політати над Канівським водосховищем і залишити мрію на майбутнє
Літературний фестиваль PORT оголосив програму
5–6 вересня в Одесі відбудуться презентації книжок, дискусії, перформанси, автограф-сесії, поетичні й музичні події
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень