fbpx
Slow news

Запустили перший супутник, що очищатиме космос

Він ліквідуватиме старі супутники
Альтман Дарина, 22.03.2021

Японсько-британська компанія Astroscale запустила перший супутник, який очищатиме космос від сміття. Elsa-d покинув Землю 20 березня з космодрому Байконур у Казахстані.

Прибирання космічного сміття є наразі необхідним, адже забезпечує можливість використання нових супутників без ризику зіткнення зі старими. За оцінками Європейського космічного агентства, на орбіті є 3600 робочих супутників, а також понад 28 000 одиниць відходів. Elsa-d наблизиться до старих супутників, які вже не перебувають в експлуатації, і скерує їх в атмосферу Землі, де вони згорять. 

Протягом наступних 10 років ініціатива планує запустити 10 000 подібних супутників.

Читайте також у рубриці Slow news
METRO Україна представила адаптивний посуд, створений у співпраці із Superhumans Center
Доступні дві моделі тарілок, розроблені для людей із травмами верхніх кінцівок, протезуванням або порушеннями моторики
Олена Зарецька проведе майстерку за мотивами мозаїки «Боривітер» на благодійному випускному в Києві
Зібрані кошти спрямують на розширення підземного освітнього простору для дітей на Харківщині
Guzema Foundation та Atlas Festival об’єдналися заради підтримки «Збору 150%»
Створили благодійну колекцію прикрас на основі айдентики фестивалю
На ВДНГ у вересні відбудеться фестиваль «Книжкова країна. Загадкова»
Темою нового сезону стане література, що пробуджує уяву
Rolex відкрив шоурум годинників на висоті 3020 метрів у швейцарських Альпах
Бутик в Енгельберзі став одним із найвисокогірніших торговельних просторів у світі
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень