fbpx
Slow news

Запустили кампанію, щоб розповісти світу про прицільне знищення обʼєктів української культури

У межах ініціативи провели виставки у 30 країнах
Бондар Каріна, 03.05.2023

Український Інститут за підтримки USAID в Україні спільно з KYIFORNIA запустили міжнародну кампанію Postcards from Ukraine, мета якої — розповісти світу про прицільне знищення обʼєктів української культури, що втілюють історію не лише українського народу, а й усієї європейської цивілізації.

Щоб показати світу масштаби руйнувань, команди створили 100 листівок, серію з 8 відеороликів, виставки у 30+ країнах, колаборації з інфлюенсерами в Instagram та спецпроєкти з українськими та іноземними медіа.

“Ми почали реалізовувати проєкт у травні 2022: вулиці міст були все ще безлюдними, обстріли — щоденними, у повітрі було багато героїчності, відчайдушності й нерозуміння, що буде далі. Після запиту Українського інституту про супровід кампанії ми разом розробили все: від вигляду листівок до ідеї роликів. Невдовзі проєкт облетів увесь світ та досягнув мети: розповів іноземцям про масштаб прицільного руйнування української культури”, — розповідає Юлія Курова, креативна директорка KYЇFORNIA.

Зокрема, щоб відобразити реальність, команда сколажувала два вигляди однієї будівлі: до 24 лютого 2022-го та після. У межах проєкту було створено 100 листівок, кожна з яких розповідає про одну конкретну памʼятку українською та англійською мовами.

Щоб привернути увагу міжнародних медіа, агенція створила відео, запросивши світових та українських зірок стати голосами зруйнованих памʼяток та озвучити їхні історії. У проєкті взяли участь британський актор Ґʼю Бонневіль, німецький репер Малік Харріс, литовська співачка Моніка Лу, американська дипломатка Саманта Пауер, а також українські зірки: футболіст Андрій Ярмоленко, танцюрист Максим Чмерковський, гурти Kalush Orchestra та DakhaBrakha.

На основі інформації з листівок була створена виставка, яка завдяки партнерам та українським посольствам за кордоном була представлена у понад 30 країнах світу.

Читайте також у рубриці Slow news
Користувачі Х підтримали книгарню «Сенс» десятками 5-зіркових відгуків на гугл-картах
Зробили це у відповідь на кілька негативних коментарів зі звинуваченнями в русофобії
У Signal з’явиться  можливість додавати псевдоніми й нотатки для контактів
Наразі розробники тестують цю функцію
robota.ua проведе безплатний вебінар про цінності, які обʼєднують людей у команду
Він буде корисний керівникам, власникам бізнесу, HR та L&D експертам
Українець створив безоплатний застосунок для перекладу відео
Нині доступні для перекладу українська та кримськотатарська
Книгарня Readeat закликає підтримати харківських видавців
Пропонують придбати книжки за видавничими цінами й у такий спосіб допомогти Харкову
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень