fbpx
Slow news

Запустили кампанію, щоб розповісти світу про прицільне знищення обʼєктів української культури

У межах ініціативи провели виставки у 30 країнах
Бондар Каріна, 03.05.2023

Український Інститут за підтримки USAID в Україні спільно з KYIFORNIA запустили міжнародну кампанію Postcards from Ukraine, мета якої — розповісти світу про прицільне знищення обʼєктів української культури, що втілюють історію не лише українського народу, а й усієї європейської цивілізації.

Щоб показати світу масштаби руйнувань, команди створили 100 листівок, серію з 8 відеороликів, виставки у 30+ країнах, колаборації з інфлюенсерами в Instagram та спецпроєкти з українськими та іноземними медіа.

“Ми почали реалізовувати проєкт у травні 2022: вулиці міст були все ще безлюдними, обстріли — щоденними, у повітрі було багато героїчності, відчайдушності й нерозуміння, що буде далі. Після запиту Українського інституту про супровід кампанії ми разом розробили все: від вигляду листівок до ідеї роликів. Невдовзі проєкт облетів увесь світ та досягнув мети: розповів іноземцям про масштаб прицільного руйнування української культури”, — розповідає Юлія Курова, креативна директорка KYЇFORNIA.

Зокрема, щоб відобразити реальність, команда сколажувала два вигляди однієї будівлі: до 24 лютого 2022-го та після. У межах проєкту було створено 100 листівок, кожна з яких розповідає про одну конкретну памʼятку українською та англійською мовами.

Щоб привернути увагу міжнародних медіа, агенція створила відео, запросивши світових та українських зірок стати голосами зруйнованих памʼяток та озвучити їхні історії. У проєкті взяли участь британський актор Ґʼю Бонневіль, німецький репер Малік Харріс, литовська співачка Моніка Лу, американська дипломатка Саманта Пауер, а також українські зірки: футболіст Андрій Ярмоленко, танцюрист Максим Чмерковський, гурти Kalush Orchestra та DakhaBrakha.

На основі інформації з листівок була створена виставка, яка завдяки партнерам та українським посольствам за кордоном була представлена у понад 30 країнах світу.

Читайте також у рубриці Slow news
Запустили кампанію про те, як важливо психотерапевтам бути дружніми до ЛГБТК+ спільноти
Це серія дописів зі спеціалістами, які розкриватимуть цю проблему
Український дизайнер запустив подкаст про креативну працю в умовах війни
Ведучий розмовлятиме з дизайнерами провідних українських продуктових стартапів
Burger King відповів на нову кампанію McDonald’s у ChatGPT
У якій ШІ запитали про найвідоміший бургер у світі
 LinkedIn представив нові інструменти ШІ для маркетологів
Для просування оновлень запустили кампанію за участю олімпійської медалістки Ненсі Керріган
“Ощадбанк” запускає гранти для підприємців
Вони, зокрема, перекриватимуть негайні витрати компаній
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень