fbpx
Slow news

Запустили кампанію про важливість боротьби з дезінформацією

Зобразили найпоширеніші російські фейки в соцмережах
Бондар Каріна, 06.12.2023

Міжнародна організація із захисту свободи слова “Репортери без кордонів” представила новий відеоролик.

Відео висвітлює повідомлення російської пропаганди, що заперечують факти щодо вторгнення в Україну та були поширені в соціальних мережах.

Меседж полягає в тому, що лише робота журналістів на місцях може дозволити протистояти дезінформації, маніпуляціям та пропаганді.

“Робота журналістів на місцях, в Україні, на Близькому Сході та в усьому світі необхідна для того, щоб висвітлювати реальні факти та зменшувати вплив пропаганди, маніпуляцій та чуток. У межах 360-градусної стратегії, яка включає супутникове мовлення, виклики штучного інтелекту, роботу в польових умовах та вплив на тих, хто приймає рішення, «Репортери без кордонів» розробляє інноваційні рішення для сприяння достовірному висвітленню подій та захисту журналістики”, — сказав Крістоф Делуар, генеральний секретар “Репортерів без кордонів”.

Цей відеоролик покликаний допомогти організації зібрати частину коштів, необхідних для продовження її роботи в Україні та інших країнах світу.

Ролик транслюватиметься телеканалами, поширюватиметься в соціальних мережах і буде доступний на всіх вебсайтах, які цього захочуть.

Відео було створено рекламним агентством BETC за підтримки Міністерства закордонних справ Нідерландів.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень