fbpx
Slow news

Запустили кампанію на підтримку тварин, евакуйованих із зони бойових дій

Її створили у межах соціального проєкту “Ф-підтримка”
Бондар Каріна, 15.09.2023

Креативники запустили кампанію до старту благодійної програми “Ф-підтримка для тваринки”, що націлена на організацію допомоги чотирилапим, евакуйованим із зони бойових дій.

Ролик закликає українців не бути байдужими до долі тварин, адже попри весь біль і страждання, які їм принесла війна, вони не опускають хвостиків, бо вірять у людей.

“Обстріли, руйнування, втрата домівки або гірше того – рідної людини, евакуація і початок життя з нового аркуша… Сьогодні для багатьох українців – це жорстока реальність, але ми розуміємо, що потрібно жити далі. А що говорити про тварин, яких війна застала на вулиці, у притулку або… під завалами. Вони, обездолені, переживши пекло війни, ніколи не скажуть нам, наскільки їм боляче. Однак поглядом вірних очей будуть дякувати за порятунок. Саме про це наша «Ф-підтримка», яка єднає нас у благородній справі. І саме цей меседж ми заклали в наш новий ролик, аби допомігши вже сотням врятованих тваринок, продовжувати підтримувати і бути поруч”, – коментує запуск комунікаційної кампанії Олег Нікольський, маркетинг директор мережі ”Фокстрот”.

Зокрема, реалізація соціального проєкту “Ф-підтримка” та залученість до нього великої кількості українців дає можливість щомісяця надавати чотирилапим безхатченкам необхідну допомогу.

Новий відеоролик транслюватимуть у зовнішніх каналах комунікації – магазинах бренду Фокстрот, соціальних мережах, метрополітені, на діджитал-бордах та ін.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень