fbpx
Slow news

 Запустили кампанію на підтримку медикинь

Щоб забезпечити потреби добровольчої організації парамедиків “Госпітальєри”
Бондар Каріна, 20.06.2023

Бренд Minimal запустив інформаційну кампанію Minimal for Maximum для підтримки військових медикинь.

Ініціатива має на меті показати, як українські жінки поєднують уу собі ролі доньок, сестер, подруг, дружин та мам із надзвичайно небезпечною професією — медикинь-військовослужбовиць, бойових та парамедикинь.

З нагоди свого п’ятого Дня народження бренд ювелірних прикрас Minimal привертає увагу до важливості професії військових медикинь та наголошує, що жінки, які часто бачать всі жахи війни, мають водночас і сильний дух, і витонченість.

“Ми щиро поважаємо військових медикинь, які зі сміливістю та вмінням надають допомогу на передовій та в екстремальних умовах. Ця інформаційна кампанія — це наш спосіб віддячити сильним жінкам, показати їхню незламну волю та натхнення. Вони — приклад для всіх нас”, — зазначає Аліса Затинайченко, ініціаторка кампанії та маркетилогиня ювелірного бренду Minimal.

У період з 19 червня по 9 липня ювелірний бренд Minimal перераховує 50 гривень з кожного продажу своїх прикрас, щоб забезпечити потреби добровольчої організації парамедиків “Госпітальєри” та 207-го батальйону територіальної оборони. Загальна сума благодійного збору — 500 000 гривень. Бренд закликає кожного приєднатися.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень