fbpx
Slow news

Запустили кампанію, яка спонукає людей жертвувати свої невикористані авіаквитки для українців

У межах ініціативи також створили відеокампанію зі збору коштів
Бондар Каріна, 03.04.2023

Благодійний фонд у партнерстві з компанією Iris розпочав кампанію Safe Passage 4 Ukraine, яка спонукає людей з усього світу пожертвувати свої невикористані авіаквитки та готельні бали для перельотів українців у безпечне місце.

Уже зібрали 15 мільйонів авіаквитків та 2,4 мільйона готельних балів.

“Коли почалася повномасштабна війна, я почав допомагати українській справі дистанційно, перекладаючи важливу документацію для біженців. Але швидко зрозумів, що потрібно робити більше, щоб краще розуміти потреби добровольців, які борються за безпеку кожного мирного жителя України. Я бачив, наскільки обмеженим було фінансування, яке просочувалося на лінію фронту, і вважав неможливим сидіти склавши руки”, — висловився засновник благодійного фонду Ігор Веселуха.

У межах ініціативи створили відеокампанію зі збору коштів, щоб відновити підтримку України й українців після зменшення уваги з боку засобів масової інформації.

Відеоролик кампанії демонструє низку свідчень тих, кому допомогла ініціатива, та наголошує на необхідності пожертвувань на тлі зниження уваги ЗМІ до роботи, що проводиться на лінії фронту.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень