fbpx
Slow news

Запустили додаток UnderBooks з українськими аудіокнижками

Там зібрані твори про історію та культуру України
Бондар Каріна, 02.08.2023

Співачка Даша Астаф’єва запустила застосунок UnderBooks, в якому зібрані книжки про історію та культуру України, твори українських митців, а також аудіокнижки, озвучені українськими артистами.

“Я помітила, що на запитання «Що останнє ти читав з українського?» найчастіше не знаходять відповіді ті, хто віддають більшу частину вільного часу допомозі Україні. Ці люди волонтерять, працюють на нашу перемогу і взагалі не встигають прочитати щось, крім стрічки новин. Тому ми з командою вирішили створити зручний застосунок із крутими українськими аудіокнигами — для наших, вічно зайнятих. Можна не відриватися від своїх справ, не витрачати час на пошук якісної літератури — просто ввімкни будь-яку книжку з UnderBooks і слухай класні твори наших письменників”, — розповіла Астаф’єва.

Мета UnderBooks — дати користувачам можливість заглибитись в українську культуру, вивчаючи історію та культуру України будь-коли та будь-де, а також насолоджуючись найкращими творами українських авторів.

Обкладинки книжок намальовані з нуля. Зараз у бібліотеці є твори Григорія Косинки, Кирила Поліщука, Тані Поставної, Назарія Занози. Творці проєкту обіцяють поповнювати колекцію.

UnderBooks доступний лише у App Store, а версія для Android з’явиться згодом.

Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень