fbpx
Slow news

Запустили діджитал-мультсеріал про підлітковий вік і статеву освіту

Він розкаже про гендерну рівність, безпеку, комплекси та медіаграмотність
Мачулка Ангеліна, 20.07.2022

Агенція ООН із сексуального та репродуктивного здоров’я та креативна агенція ISD Group створили діджитальний анімаційний серіал про підлітковий вік “Пубертат”.

Пубертат — і назва серіалу, і ім’я головного героя, що фігурує в кожному ролику. Він незграбний, сором’язливий і дотепний, не має гендера та статі й постійно змінює свою форму. Пубертат розповідатиме глядачам про підліткові комплекси, тіло, гігієну, стосунки, медійну грамотність, безпеку, гендерну рівність, права та внутрішні переживання.

Мультсеріал вирішили створити через слабке поширення культури сексуальної просвіти. Відомо, що 23% українських підлітків під час перших статевих контактів не використовують контрацепцію. Також в Україні в середньому сексуальний дебют відбувається в 14,4 року в хлопців і в 15,1 року в дівчат.

“Ця кампанія сьогодні має велике значення, особливо тому, що багато молодих людей через гуманітарну кризу змушені покинути свої домівки та піддаються значному ризику втрати своєї тілесної автономії. «Пубертат» буде путівником, який супроводжуватиме їх у різних змінах, як фізичних, так і емоційних”, — говорить Хайме Надаль, представник Агенції ООН із сексуального та репродуктивного здоров’я в Україні.

Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень