fbpx
Slow news

Запустили благодійний флешмоб до Всеукраїнського дня піжам

Щоб підтримати сімейні кімнати при українських лікарнях
Ольга Сакали, 28.10.2021

П’ятого листопада в Україні розпочнеться благодійний флешмоб #деньпіжам. Щоб узяти в ньому участь, треба опублікувати фото в піжамі та зробити благодійний внесок.

Зібрані кошти відправлять на утримання Сімейних кімнат Рональда МакДональда при українських лікарнях. Наразі такі кімнати працюють при київському “Охматдиті”, у дитячих обласних лікарнях Харкова, Вінниці, Сум та Львова.

Щоб долучитися до флешмобу #деньпіжам, потрібно:

  • 5 листопада зробити фото чи відео в улюбленій піжамі;
  • опублікувати його в соцмережах з гештегом #деньпіжам та кинути виклик трьом друзям;
  • зробити донейт на сайті, тим самим підтримати Сімейні кімнати.

“Уперше ми провели благодійний День піжам у 2019 році. Ми об’єднали людей різних професій, зірок, школярів та всіх охочих заради досягнення спільної мети ― подарувати дітям у лікарнях можливість бути поруч з рідними. Тоді акція отримала великий відгук, а День піжам став щорічною традицією. Цього року флешмоб відбудеться втретє. Кожен донейт і публікація користувачів та компаній у соцмережах допомагають нам зібрати кошти на утримання п’яти Сімейних кімнат у лікарнях Києва, Львова, Сум, Харкова та Вінниці, — розповідає про ідею флешмобу директорка Фундації Дім Рональда МакДональда Галина Соловей.

До флешмобу вже долучилися українські зірки, зокрема Злата Огнєвіч та Анатолій Анатоліч. Вони станцювали танець флешмобу.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень