fbpx
Slow news

Запустили безплатну освітню програму для жінок, що прагнуть створити власний IT-бізнес

Мати досвід у сфері або чітку ідею необов’язково
Бондар Каріна, 21.07.2023

Український технологічний університет SET University спільно з провідною екосистемою для розвитку EdTechпроєктів SuperCharger Ventures запускають пре-акселераційну програму We.brave.

Вона розроблена для жінок, що прагнуть створити власний IT-бізнес. Узяти участь у програмі може будь-яка українка зі знанням англійської. Мати досвід в IT або чітко сформовану ідею необов’язково.

Програма складатиметься з двох етапів. Перший сформований так, щоб допомогти учасницям отримати всі необхідні для старту знання та фіналізувати свою ідею для побудови IT-бізнесу. Учасниці отримають доступ до освітньої платформи SuperCharger Ventures та проходитимуть навчання за програмою, яка покроково пояснює усі етапи створення IT-бізнесу.

Учасниці розглянуть такі теми: створення, валідація та аналіз диджитал-продуктів від ідеї до пітчингу, фандрейзинг та залучення інвестицій, ключові продуктові метрики та фінмоделювання, побудова бренду та піар продукту. Перший етап триватиме з 20 серпня до 30 вересня.

Другий етап програми проведуть у форматі 1,5-тижневого буткемпу, під час якого учасниці зі своїми командами зможуть отримати профільні 1-to-1 консультації з досвідченими експертами сфери.

Уся програма відбуватиметься онлайн. Прийом заявок на участь уже відкритий і триватиме до 13 серпня, а навчання розпочнеться 20 серпня. Прочитати докладніше про програму, а також подати заявку можна тут.

Читайте також у рубриці Slow news
Боротьба з насильством: в Україні стартувала кампанія підтримки постраждалих
Організації, зірки та лідери думок об’єднуються, щоб привернути увагу до проблеми
Вийшло третє число «Літопису українського дизайну»
У ньому розповідають про офіційні шрифти ЗСУ, піар-кампанії військових бригад та соціально-політичну графіку
Стартувала національна кампанія «Ми всі за одне»
Героями ролика-маніфесту стали реальні військовослужбовці та волонтери
Нові функції месенджерів та інструментів
WhatsApp транскрибує голосові повідомлення, в Signal з’явилися нові функції відеодзвінків, Telegram оновив мінізастосунки, а Google додасть одноразові поштові адреси
Інновації в релігії: штучний інтелект у швейцарській каплиці
ШІ-Ісус може вести діалог із прихожанами 100 різними мовами
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень