fbpx
Slow news

Запускають гранти на інноваційні комунікаційні проєкти в Україні

TCA підтримає ідеї, спрямовані на протидію дезінформації
Бондар Каріна, 04.01.2024

Проєкт “Трансформація комунікацій” (ТСА) оголошує конкурс ідей для інноваційних комунікаційних проєктів в Україні. TCA підтримає ідеї, спрямовані на протидію дезінформації.

Мета ТСА — підтримати українські організації, які мають розуміння, досвід та знання у сфері комунікації єдності, соціальної згуртованості, реформ та позитивних змін в Україні.

У заявці заявник має продемонструвати свою здатність охопити цільову аудиторію, показати соціально-демографічний портрет аудиторії та запропоновані способи її охоплення, а також пояснити, чому охоплення саме цієї аудиторії є найбільш ефективним. 

Заявники повинні бути зареєстрованими в Україні неурядовими організаціями (НУО), організаціями громадянського суспільства (ОГС) [неприбутковими та прибутковими], місцевими кооперативами та приватними підприємствами, які офіційно створені, визнані та мають добру репутацію у відповідних органах влади України, а також дотримуються цивільних та фінансових норм.

У середу, 24 січня, з 11:00 до 13:00 за київським часом ТСА проведе онлайн-семінар з підготовки до подання заявок.

Зацікавлені учасники, які відповідають кваліфікаційним вимогам та хотіли б узяти участь у семінарі, повинні підтвердити свою участь, надіславши ім’я учасника та назву організації до tca-tenders@transformua.com не пізніше вівторка 23 січня 17:00 за київським часом.

Зацікавлені заявники, які бажають отримати копію запиту на подання заявок, повинні надіслати його на електронну адресу tca-tenders@transformua.com не пізніше вівторка 23 січня 17:00 за київським часом. У запиті на подання заявок міститься більш детальна інформація щодо процесу нагородження та вимоги до заявок.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень