fbpx
Slow news

Запрацював онлайн-майданчик, де можуть отримати допомогу постраждалі від різних видів насильства

Там зібрано інформацію про центри допомоги врятованим, гарячі лінії тощо
Бондар Каріна, 15.03.2023

В Україні запрацювала “Платформа допомоги врятованим”. Це спеціалізований сайт, де зібрано інформацію про всі ключові сервіси допомоги постраждалим від різних форм насильства під час війни.

На платформі міститься інформація про центри допомоги врятованим, які уже створені в пяти українських містах, спеціалізовані гарячі лінії, служби та організації, які безплатно надають психологічну підтримку та правову допомогу постраждалим.

Платформа орієнтована, зокрема, і на фахівців, які надають допомогу постраждалим. На сайті розміщені рекомендації та посібники для роботи з потерпілими згідно з найкращими міжнародними стандартами.

“Платформа дасть змогу охопити соціальною підтримкою значно ширше коло людей, які постраждали внаслідок війни. Вона допоможе соціальним працівникам виявляти людей, які потребують допомоги через наслідки війни, надавати їм необхідну підтримку й правильно спрямовувати далі, щоб у повній мірі забезпечити права та інтереси людей”, — зазначила заступниця міністерки соціальної політики України Уляна Токарєва.

Згодом на сайті з’являться додаткові розділи із сервісами, що працюють для розвитку та освіти дітей. Платформа також надаватиме доступ до ініціатив, які допомагають українцям знайти нову роботу, перекваліфікуватись та підвищити свій економічний потенціал.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень