fbpx
Slow news

Запрацювала платформа з пошуку роботи для українців-біженців

Серед перших партнерів — Meta, Bolt і Axel Springer Verlag
Мачулка Ангеліна, 07.03.2022

Українські підприємці Іван Кичатий і Нікіта Оверчик запустили програму UA Talents. За допомогою неї тимчасово переселені українці можуть шукати роботу.

Ця некомерційна платформа призначена для двох груп населення: вихідців з України, які були змушені виїхати до іншої європейської країни, та осіб, переміщених у межах України.

“Кожен з нас має родичів в Україні. Ми спустошені тим, що відбувається, і не можемо бути осторонь. Тому ми створюємо технологічне рішення, що має на меті підтримати якомога більше людей, яких торкнулась війна. Кожен із нас постійно отримує запити від друзів та друзів друзів, які втратили роботу чи клієнтів і шукають способи заробити на життя та допомогу Україні. Ми вже допомагаємо кожному з них окремо, але прагнемо забезпечити роботою кожного, хто цього потребує”, — говорять про ініціативу засновники.

Роботу пропонуватимуть як очну, так і дистанційну, в Україні та за кордоном. Зараз UA Talents зосереджені на вакансіях технологічного сектору, але швидко з’являються запити на роботу в інших галузях.

Платформа має таких партнерів: Meta (Facebook), StepStone, Axel Springer, Zalando, Bolt, Flink, Gorillas, SumUp, Ada Health.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень