fbpx
Slow news

Заповідник трипільської культури оцифрує свою оновлену експозицію

Вона існуватиме у фізичній, віртуальній та доповненій реальностях
Мачулка Ангеліна, 09.09.2021

Державний історико-культурний заповідник “Трипільська культура” за підтримки Українського культурного фонду відкриє оновлену виставку “Трипільська пектораль”, а також надасть віртуальний доступ до експонатів.

“Нова експозиція відрізнятиметься від старої не просто тим, що ми помістимо експонати в нові вітрини й перефарбуємо стіни — вона зміниться на всіх рівнях. Мета експозиції “Трипільська пектораль” полягає у тому, щоб розвіяти туман довкола феномена трипільської культури, пояснити широкому загалу його важливість й актуальність простими словами”, — говорить директор заповідника “Трипільська культура” Владислав Чабанюк.

Для популяризації проєкту на локальному, всеукраїнському та міжнародному рівнях експонати оцифрують і розмістять у віртуальній галереї, яка відтворюватиме всі 7 залів фізичної експозиції. Крім того, як у віртуальній галереї, так і у фізичному виставковому просторі можна буде скористатися функцією AR, що дає змогу проєктувати об’єкти на пласкі поверхні в реальних розмірах. Доступ до віртуальної галереї буде вільним, а відвідати її зможе будь-хто — для цього потрібно мати лише доступ до смартфона/ноутбука та інтернету.

Відкриття фізичної та віртуальної експозицій заплановано на жовтень-листопад 2021 року.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень