fbpx
Slow news

З’явився рейтинг онлайн-професій, у яких можна заробляти від $2000

У зв’язку з війною зросла кількість спеціалістів, які хочуть працювати дистанційно
Кірста Олена, 06.04.2024

Компанія Freelancehunt проаналізувала ринок праці й виокремила популярні онлайн-професії, в яких можна заробляти від $2000.

Під час дослідження компанія брала до уваги результати дослідження Work.ua, статистичні дані рік до року щодо попиту на спеціальності, а також загальну статистику в цих напрямах. З початком повномасштабного вторгнення значно зросла кількість пошукачів роботи, які віддають перевагу дистанційному формату роботи. За даними опитування Work.ua, понад 75% фахівців обирають компанії, що готові пропонувати віддалений чи гібридний формат роботи.

«Український ринок праці стрімко переходить в онлайн і в найближчі кілька років продовжить зростання. Більша частина зумерів розглядає можливість працювати на фрилансі, оскільки він дає змогу заробляти гроші з будь-якої геолокації та повну свободу щодо вибору замовників, робочого графіка, рівня зарплати»,— зазначає керівник Freelancehunt Валентин Зюзін.

За даними щорічного звіту про ринок фрилансу в Україні від компанії Freelancehunt, порівняно з 2022 роком найбільше серед фрилансерів у 2023-му зріс попит на такі спеціальності: блокчейн, гібридні мобільні застосунки, написання сценаріїв, розроблення ботів, дизайн мобільних застосунків.

Враховуючи статистику середньої вартості погодинної оплати за роботу, спеціалісти із середнім та високим рівнем знань можуть заробляти від $2000 на місяць. За словами спеціалістів з компанії Freelancehunt, конкуренція серед фахівців у нових професіях зазвичай нижча, а здобути цінний досвід та знайти цікавих замовників простіше.

Матеріали підготовлено в рамках проєкту «Strategic Media Support Program», який реалізує Львівський медіафорум за фінансової підтримки People in Need (PIN) та Pioneer Foundation.

Читайте також у рубриці Slow news
Vivat проведе низку заходів на Книжковому Арсеналі
Видавництво вирішило не відмовлятися від участі у фестивалі
Кінофестиваль Миколайчук OPEN оголосив міжнародну конкурсну та ретроспективну програми
Глядацькі абонементи вже з’явились у продажу
Створили нове видавництво Kovyla Publishing
Воно спеціалізується на англомовних книжках про Україну
Створили подкаст про працевлаштування ветеранів і ветеранок
Його мета – надати майданчик для комунікації між ветеранами та роботодавцями
В YouTube Music з’явився конкурент Shazam
Користувачі зможуть шукати пісні, наспівуючи їх
Інші статті за темами
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень