fbpx
Slow news

З’явився професійний телеграм-канал для PR-фахівців 

У ньому власниця PR buro Ackermann ділиться кейсами та знайомить з індустрією
Bazilik Media, 19.12.2022

В українському Telegram-просторі з’явився професійний канал про PR та комунікації. Авторка каналу Magic&PR Оксана Аккерман — власниця агенції PR buro Ackermann, а також комунікаційниця з 18-річним досвідом.

За словами Оксани, ідея створити профільну спільноту в Telegram назріла давно, адже в Україні і досі залишається незрозумілою роль PR, як сфери в цілому, а через це виникає брак фахівців та непорозуміння у взаємодії PR та бізнесу.


Оксана Аккерман

“В маркетингу, діджиталі, дизайні тощо українці сягнули рівня, на якому саме вони вже можуть задавати й задають тренди. Нагороди, які щорічно отримують українські агенції на найпрестижніших преміях це підтверджують. Але вітчизняний PR, хоч і крокує паралельно з маркетингом, значно відстає від нього.

Magic&PR – це ком’юніті для тих, хто знає силу комунікацій, хоче поглибити свої знання та готовий у майбутньому отримувати світові нагороди за реалізовані проєкти”, – зазначає Оксана Аккерман.


На каналі регулярно публікують колонки про ефективні механіки та алгоритми роботи від топменеджерів України, які вони особисто застосовують на практиці. Серед них поради від Олексія Філановського, Таміли Бурсової, Артема Матвієнка, Олени Цинтили та інших.

Крім того, в PR-спільноті можна знайти останні дослідження від провідних міжнародних та вітчизняних соціологічних дослідницьких компаній, розбори кейсів від світових брендів, що отримали нагороди у сфері комунікацій, та останні тенденції галузі.

Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень