fbpx
Slow news

YouTube запровадить функцію купівлі товарів з відео

Вона буде доступною тиждень
Ольга Сакали, 21.10.2021

Відеохостинг YouTube запустить функцію покупок одразу з відео. Для цього він проведе шопінг-захід YouTube Holiday Stream and Shop, на якому представить товари від Walmart, Samsung і Verizon. Захід розпочнеться 15 листопада та триватиме тиждень.

Щоб зробити покупку, користувачу треба натиснути на символ кошика в лівому нижньому куті екрана. Тоді з’явиться каталог з товарами, представленими у відео, які можна одразу придбати. У прямому ефірі користувачі зможуть отримати обмежені за часом пропозиції та ставити запитання щодо продукції партнерам Google чи блогерам.

Дослідження Google спільно з Publicis і TalkShoppe виявило, що 89% аудиторії відеохостингу довіряють рекомендаціям YouTube, тому ті будуть впевненіше й швидше ухвалювати рішення щодо купівлі товарів.

Раніше YouTube вже тестував цю функцію — тоді блогери та бренди представляли свою продукцію у прямому ефірі. Так, магазин косметики Sephora розповів про основи макіяжу, а на своєму YouTube-каналі канадська нейл-артистка Крістін Ротенберг показала колекцію лаків.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень