fbpx
Slow news

YouTube видалив сотні каналів, які розповсюджували дезінформацію про Україну

А Google блокує рекламу, через яку намагаються нажитися на війні
Мачулка Ангеліна, 26.02.2022

Google Europe у своєму мікроблозі у Twitter написала про те, яких заходів вживає у зв’язку з нападом РФ на Україну.

Компанія оголосила, що вона “автоматично підвищила рівень захисту облікового запису для людей у ​​регіоні та продовжуватиме це робити в міру розвитку кіберзагроз”. Цей захід включає увімкнення двоетапної перевірки для більшої кількості користувачів.

Google повідомив, що «кілька вебсайтів в Україні» підключилися до захисту Project Shield від DDoS-атак, пов’язаних із конфліктом. Послуга безплатна і, у першу чергу, призначена для захисту сайтів із новинами й тими, які стосуються прав людини, — вони мають вирішальне значення для поширення важливої ​​інформації.

Пошуковик від Google запровадив “кризові” заходи для виявлення правдивої інформації. YouTube видаляє сотні каналів і тисячі відео, які порушують політику щодо дезінформації. Натомість Google заявив, що блокує рекламу, яка пов’язана з “кризою” та яка прагне нажитися на ситуації. Зараз поширені заклики заклики заблокувати або демонетизувати канал RT.

Google.org запустив програму, щоби люди могли робити пожертви УВКБ ООН, Польському центру міжнародної допомоги, Міжнародним товариствам Червоного Хреста та іншим гуманітарним організаціям.

Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень