fbpx
Slow news

YouTube приховуватиме кількість дизлайків на відео

Щоб створити інклюзивне та шанобливе середовище
Мачулка Ангеліна, 11.11.2021

10 листопада YouTube оголосив, що приховуватиме кількість дизлайків на всіх відео.

Сервіс почав експериментувати з кнопкою “Не подобається ” ще на початку 2021 року. Тоді намагалися визначитися, чи допоможуть зміни краще захистити авторів відео від хейту та зменшити атаки дизлайками, коли користувачі навмисно масово позначають відео як таке, що їм не сподобалося. 

Виявилося, що кореляція між видимою кількістю дизлайків і поведінкою глядачів існує — дані експерименту показали зменшення випадків агресивної поведінки. 

“Ми також чули безпосередньо від невеликих авторів і тих, хто тільки починає працювати, що на них несправедливо націлена така поведінка (масові дизлайки — ред.) — і наш експеримент підтвердив, що це відбувається найчастіше на менших каналах”, — ідеться в блозі YouTube.

Тепер відеохостинг робитиме конфіденційні підрахунки дизлайків, але кнопка “Не подобається” не зникне. Тобто креатори все одно зможуть знайти точну кількість оцінок дизлайків в YouTube Studio, а також інші наявні показники. Глядачі, своєю чергою, усе одно можуть оцінити відео негативно, щоб налаштувати свої рекомендації та приватно поділитися відгуками з авторами.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень