fbpx
Slow news

YouTube оновлює свій дизайн

Тепер наближати відео, зможуть усі користувачі, а не тільки преміум-передплатники
Мачулка Ангеліна, 25.10.2022

YouTube оголосив про оновлення дизайну своїх десктопної та мобільної версій.

У програмі з’явилася низка нововведень:

  1. Можливість збільшити масштаб відео в програмах для iOS і Android. Для цього потрібно зробити відповідний порух пальцями, а коли ви приберете пальці, відео залишиться збільшеним. Раніше YouTube тестував цю функцію лише для преміум-користувачів, а тепер вона буде доступна кожному.
  2. Ескізи відео для переходу до потрібної частини відео. На комп’ютері та мобільному пристрої можна перетягнути курсор угору або провести пальцем угору під час прокручування відео, щоб переглянути низку ескізів (як у Netflix). Так буде зручніше переходити на потрібну частину відео.
  3. Нові колірні теми. Додали новий “Режим навколишнього середовища”, який налаштовує колір тла програми відповідно до відео. Це “тонкий ефект, який використовує динамічну вибірку кольорів, щоб привернути увагу користувачів до відео та зосередити більше уваги на контенті. Темний режим стане ще темнішим.
  4. Оновлений блок інформації під відео. Посилання на ролики в описах відео тепер відображатимуться як кнопки. Кнопки “подобається”, “поширити” й “завантажити” перемістили під нік автора відео, щоб “мінімізувати відволікання”. Крім того, кнопка “підписатися” матиме новий вигляд — вона стане сірою і матиме заокруглені краї. Нагадаємо, що  до цього кнопка була червоною прямокутною.

Оновлення стануть доступними для всіх користувачів протягом кількох тижнів.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень