fbpx
Slow news

Xbox створив платформу, що об’єднує покоління

Ініціатива дозволить зблизити родини
Коськовецька Аліна, 10.02.2021

Компанія Xbox разом з агенцією McCann London створили проєкт, що передбачає об’єднати геймінг для всіх вікових категорій.

Платформа має назву Beyond Generations. Суть кампанії полягає у відновленні зв’язку між онуками та їхніми бабусями й дідусями. Також Xbox спробує переконати літніх людей, що сучасні ігри мають потенціал.

Після реалізації проєкту на каналах Xbox в YouTube та Twitter вже опубліковано два успішних приклади. Кожна з цих історій показує реальні родини, у яких спільне заняття стало хорошою нагодою поговорити та дізнатися більше одне про одного.

Ще одною складовою частиною кампанії Xbox стала ініціатива ReBoxing. Вона має на меті заохотити молодь зібрати свої старі ігрові консолі та подарувати їх літнім людям. На вебсайті кампанії можна придбати спеціальний ReBoxing Kit. Він містить набір листівок з переліком усього наявного в коробці та поясненням до кожного предмета.

“Ця ініціатива є дуже важливою для нас, оскільки показує, що відеоігри справді здатні покращити життя людини, — зазначив Санджив Містрі, старший креативний директор McCann London. — А що більше людей візьме участь у кампанії, перепакувавши свої старі консолі й подарувавши їх дідусям та бабусям, то більше стін самотності буде зруйновано”.

Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень