fbpx
Slow news

WWF вимагає заборонити рекламу позашляховиків

На думку екологів, виробники приховують інформацію про шкідливі викиди
Альтман Дарина, 29.03.2021

Екологи з WWF (Всесвітнього фонду дикої природи) виступили з вимогою заборонити рекламу автомобілів позашляховиків і кросоверів. Вони стверджують, що виробники автівок просувають їх як автомобілі для єднання з природою, тоді як у Франції позашляховики є другим найбільшим джерелом викидів шкідливих речовин.

За підрахунками WWF, у 2019 році виробники витратили на просування кросоверів і позашляховиків 42% рекламного бюджету, що становить €1,8 мільярда. Щодня майже чотири години ефірного часу витрачається на перерахування переваг позашляховиків, порівнюючи з іншими типами автомобілів.

Активісти звинувачують виробників у спробі керувати громадською думкою. Вони наголошують на безпеці автомобілів, хоча за даними страхової фірми AXA ризик потрапляння в ДТП за кермом кросовера зростає на 10%. Також позашляховики сильніше забруднюють навколишнє середовище, ніж інші авто.

WWF пропонує законодавчо обмежити рекламу важких позашляховиків і кросоверів, а також стимулювати автовиробників просувати легкі, економні та екологічні автомобілі.

Ініціативу за мінімізацію шкідливих викидів підтримав автомобільний концерн Jaguar Land Rover (JLR). У внутрішній обробці своїх автомобілів компанія використовуватиме матеріал, отриманий з переробленого океанічного сміття і вторсировини.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень