fbpx
Slow news

WWF-Україна запустив кампанію про свідомий туризм Карпатами

Як правильно розводити багаття та досліджувати рослини за допомогою смартфона
Мачулка Ангеліна, 24.08.2021

Всесвітній фонд природи WWF-Україна створив проєкт “Дикий” туристичний етикет”, який дає поради туристам для подорожей у Карпати.

Мета проєкту — популяризувати відповідальний туризм. Підказки від WWF-Україна допоможуть підготуватися до відпочинку на природі, отримати “екологічні” враження, урізноманітнити дозвілля, дізнатися більше про безпеку в горах і приєднатися до світової спільноти прихильників сталого туризму.

“Дикий” туристичний етикет розповідає про базові навички та обов’язки туриста (як правильно розпалити багаття, куди подіти сміття, якими стежками йти, чи варто годувати диких тварин, птахів, риб) і про цікавіші способи вивчення природи (вивчити рослини за допомогою додатків PlantSnap та iNaturalist, освоїти бьордвочинг (з англ. “спостерігати за птахами”) і опанувати японське купання в лісі).

“Ми хочемо, щоб якомога більше людей дізналися про відповідальний туризм та етикет, але не через оголошення “заборон та обмежень”. В етикеті ми розкриваємо мандрівникам нові можливості та альтернативи. А ще підказуємо способи співжиття з дикою природою, допомагаємо досліджувати світ навколо та отримувати задоволення від відпочинку, не завдаючи шкоди довкіллю Карпат”, — говорить Сузанна Тимочко із WWF-Україна.

Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень