fbpx
Slow news

WWF організувала виставку ШІ-зображень із закликом до збереження природи

Показано реальні сценарії, з якими нині стикаються зображені об’єкти
Бондар Каріна, 18.04.2023

Міжнародна неурядова організація WWF організувала виставку зображень, створених штучним інтелектом, щоб підвищити обізнаність про необхідність збереження природи Великої Британії.

Виставка, виконана у стилі британського романтизму, розповідає про те, як цей історичний рух міг би стати свідком і зафіксувати природу у майбутньому.

“Ці потужні зображення зі штучним інтелектом показують, на який небезпечний шлях ми прямуємо і як терміново ми повинні діяти, щоб відновити природу в себе вдома. Велика Британія — одна з найбільш виснажених природою країн світу: наші річки вмирають, чисельність місцевих птахів і тварин різко скорочується, і ми знищуємо нашу землю”, — пояснила Ліза Лі, виконавча директорка з комунікацій WWF.

Кожне зображення датоване роком, у якому воно створене, і супроводжується описом реальних сценаріїв, з якими стикається об’єкт зображення сьогодні.

“Ми всі можемо змінити ситуацію, але нам потрібні дії з боку уряду та бізнесу, щоб відмовитися від викопного палива, зупинити забруднення та покласти край шкідливому впливу сільського господарства”, — прокоментувала Ліза Лі.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень