fbpx
Slow news

Work.ua зробила відкритою статистику зарплат і вакансій

Вона містить детальні графіки щодо зміни зарплат і вакансій за професіями та містами
Кірста Олена, 20.09.2024

Платформа Work.ua оновила функціонал зі статистикою зарплат — відтепер кожен може отримати актуальні дані про зміни зарплат і вакансій за професіями та містами за останній рік або три роки.

Команда платформи вважає, що нова статистика, зокрема, допоможе користувачам аргументувати своєму роботодавцю необхідність підвищити зарплату.

«Наприклад, якщо середня зарплата бухгалтера в Києві за останній рік зросла на 18%, цей факт може стати вагомим аргументом на переговорах про перегляд заробітної платні», — кажуть у Work.ua.

Незмінною на сайті залишається інформація про середню зарплату за 100 найпопулярнішими посадами. Відтепер на платформі з’явиться інформація про те, як упродовж року для цих спеціалістів змінювалися пропоновані посадові оклади.

Також тепер можна бачити не лише середнє значення заробітної плати, а й розподіл рівня зарплати за кожною спеціальністю.

«Середня зарплата — це, звичайно, дуже орієнтовна цифра й радше відповідає рівню середнього спеціаліста. Відповідно, нижче за неї — зарплати стажерів, а вище — більш досвідчених фахівців. Така аналітика точно допоможе орієнтуватися, на яку винагороду кандидат може розраховувати під час пошуку нової роботи», — додають у пресслужбі сайту з пошуку роботи.

Окрім оновлених зарплатних даних, Work.ua тепер надаватиме інформацію про кількість вакансій за обраними професіями. Новий дашборд дасть змогу оцінити, як змінювалася кількість вакансій у різних галузях і містах упродовж одного чи трьох років.

Водночас роботодавцю оновлена статистика допоможе визначити, чи пропонує його компанія конкурентну зарплату та коли варто переглядати винагороди співробітників.

Читайте також у рубриці Slow news
У Києві відкрили мурал на честь ГУР
Його появою вшановують українських розвідників
Освітній проєкт ReSkill UA відкрив набір на другу хвилю навчання
Найпопулярніший напрям серед попередніх учасників — проєктний менеджмент
У Києві з’явилась інсталяція «Битва за світло»
Її створили з пошкодженого російськими обстрілами обладнання ТЕС
З’явився новий феміністичний проєкт «Жіночі студії»
Він розповідає про історію України через жіночий погляд
Молодь запрошують долучитися до інтелектуального волонтерства
Учасники програми викладатимуть шкільні предмети онлайн учням із прифронтових регіонів
Інші статті за темами
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень